Кращі пральні машини з вертикальним завантаженням – рейтинг ТОП 5 популярних моделей 2022

Товари для дому

Навіть якщо ванна кімната не відрізняється великими габаритними розмірами, при правильному підході до планування корисної території, можна без проблем обладнати її всім необхідним. Досить багато місця займає пралка, а для малогабаритних приміщень існують компактні пральні машини з вертикальним завантаженням. Ширина корпусу такої техніки не перевищує 40 см, їх люк відкривається вгору, а місткість і функціональність нічим не відрізняється від фронтальних пральних машин.

Ретельно підібраний рейтинг пральних машин з вертикальним завантаженням дозволить детальніше ознайомитися з перевагами та недоліками такої техніки. Можливо, саме одна з описаних пральних машин стане вашим незамінним помічником, а розбір критеріїв вибору дозволить не помилитися під час покупки.

ТОП 5 вертикальних пральних машин за якістю і надійністю

Популярні виробники пральних машин не забувають про необхідність випуску вертикальних конструкцій, які відрізняються зручними габаритними параметрами. На ринку представлений досить широкий асортимент моделей. Пора побачити, які пральні машини вертикального завантаження потрапили в ТОП 5 виробів за якістю і надійністю, і оцінити їх технічні характеристики.

Параметри WHIRLPOOL AWE 66710 Electrolux EW6T4R262 INDESIT BTW D61053 EU WHIRLPOOL TDLR 70210 CANDY CST 360 L-S
Пральна машина з вертикальним завантаженням WHIRLPOOL AWE 66710Дізнатись ціну Пральна машина з вертикальним завантаженням Electrolux EW6T4R262Дізнатись ціну Пральна машина з вертикальним завантаженням INDESIT BTW D61053 EUДізнатись ціну Пральна машина з вертикальним завантаженням WHIRLPOOL TDLR 70210Дізнатись ціну Пральна машина з вертикальним завантаженням CANDY CST 360 L-SДізнатись ціну
Максимальне завантаження білизни 6 кг 6 кг 6 кг 7 кг 6 кг
Клас енергоспоживання А+++ А+++ А+++ А+++ А+++
Швидкість віджиму 1000 об/хв 1200 об/хв 1000 об/хв 1200 об/хв 1000 об/хв
Кількість програм 18 14 14 9 15
Тип двигуна колекторний колекторний колекторний колекторний колекторний
Спосіб установки окремостояча (соло) окремостояча (соло) окремостояча (соло) окремостояча (соло) окремостояча (соло)
Габарити (ВхШхГ) 90х40х60 89х40х60 90х40х60 90х40х60 86.5х40х60
Дисплей LED-індикація з дисплеєм з дисплеєм з дисплеєм LED-індикація

Незважаючи на те, що даний вид пральних машин зовсім не підходить для використання верхньої платформи в якості полички і особливим дизайном він не відрізняється, його вартість і кількість корисних функцій, однозначно заслуговують на увагу.

Пральна машина з вертикальним завантаженням WHIRLPOOL AWE 66710

Пральна машина з вертикальним завантаженням WHIRLPOOL AWE 66710

Дізнатись актуальну вартість

Бренд зареєстрований в США, а зібрана машинка в Словаччині, так що в її якості можна не сумніватися. Ця пралка з вертикальним завантаженням має багато корисних функцій, в тому числі датчики розпізнавання кількості білизни, що завантажується і регулювання споживаних ресурсів в залежності від циклу і режиму прання. Багатоступінчастий нагрів води гарантує чудовий результат прання навіть сильно забруднених речей.

Плюси і мінуси
величезна кількість доступних програм для прання
системи захисту від переливу і підвищеного піноутворення
сучасний економний колекторний двигун
споживає за цикл досить велику кількість води – 48 літрів
немає функції захисту від дітей

Швидкість обертання центрифуги можна регулювати, також є функції прискореного прання і відкладеного старту. З такою корисною технікою кількість домашніх турбот істотно скоротиться. Низький рівень шуму дозволить не звертати уваги на автоматичне прання і продовжувати займатися своїми справами.

Пральна машина з вертикальним завантаженням Electrolux EW6T4R262

Пральна машина з вертикальним завантаженням Electrolux EW6T4R262

Дізнатись актуальну вартість

Якщо ви вирішили купити пральну машину вертикального завантаження, то обов’язково варто звернути увагу на цей гідний варіант. Виріб відрізняється наявністю системи індивідуального догляду, яка дозволяє коригувати цикл прання і уникати проблем. За один цикл прання машинка споживає 43 літри води, але готова прати відразу 6 кг білизни.

Плюси і мінуси
підвищена кількість обертів при віджиманні
присутня функція захисту від дітей
плавне відкриття і закриття дверей
відносно висока вартість виробу

З машинкою Electrolux можна забути про алергію на порошок і інші подразнюючи речовини, так як в програмному забезпеченні передбачена спеціальна високопродуктивна антиаллергенная програма. Вона поєднує цикл прання з парою і дбайливо доглядає за кожним випраним виробом. Висока швидкість віджиму дозволяє отримувати майже сухі речі на виході.

Пральна машина з вертикальним завантаженням INDESIT BTW D61053 EU

Пральна машина з вертикальним завантаженням INDESIT BTW D61053 EU

Дізнатись актуальну вартість

Високий клас енергоспоживання, а також доступна ціна також дозволили цій вертикальній пральній машині потрапити в ТОП 5 популярних моделей за якістю і надійністю. Вона може бути використана для прання делікатних тканин і змішаної білизни, а зручна функція інтенсивного прання дозволить боротися з серйозними забрудненнями – плямами від кави або шоколаду.

Плюси і мінуси
автоматичний контроль дисбалансу дозволяє коригувати положення машинки
не галаслива
надійна якість збірки
немає звукового сигналу закінчення прання
немає інструкції російською або українською мовою

За умови правильної установки по рівню, пральна машина буде видавати мінімальну кількість шуму, а на дисплеї завжди буде відображатися поточний етап прання. Користуватися таким чудом техніки одне задоволення, адже бренд зареєстрований в Італії, і виробник ручається за якість своєї продукції.

Пральна машина з вертикальним завантаженням WHIRLPOOL TDLR 70210

Пральна машина з вертикальним завантаженням WHIRLPOOL TDLR 70210

Дізнатись актуальну вартість

Серед усіх представлених моделей, у цій найбільший показник максимального завантаження білизни. За раз ця вертикальна пральна машина готова впоратися з 7 кілограмами білизни. Невелика кількість програм не завадила їй потрапити в наш рейтинг, так як серед переліку є всі необхідні – ручне прання, прання вовни, бавовни, делікатних тканин, змішаної білизни. Висувні колеса дозволяють комфортно переміщати пральну машину при необхідності.

Плюси і мінуси
гарна якість віджиму
є захист від перепаду напруги
гарне співвідношення ціни і якості
відсутність можливості швидкого прання

Хороша якість збірки дозволяє не переживати про можливі поломки, але перед покупкою виріб обов’язково варто перевіряти, так як багато залежить також від сумлінності продавця. Саме ця пральна машина з вертикальним завантаженням також може похвалитися універсальним дизайном і потужним колекторним двигуном.

Пральна машина з вертикальним завантаженням CANDY CST 360 L-S

Пральна машина з вертикальним завантаженням CANDY CST 360 L-S

Дізнатись актуальну вартість

Дійсно продуктивна пральна машина автомат з вертикальним завантаженням дозволить без проблем впоратися з забрудненнями, а наявність зручного дистанційного модуля дозволяє управляти програмами за допомогою смартфона. За один цикл прання споживається 39 літрів води, при цьому є окремі режими для прання джинсів, дитячого одягу, вовни. Є функція вибору ступеня забруднення, додаткове полоскання, швидке прання.

Плюси і мінуси
15 програм для прання, що дозволяють врахувати особливості білизни
високий клас енергоспоживання і мале споживання води
дверцята барабана відкриваються плавно
при неправильній установці може видавати зайвий шум

Машинка прекрасно справляється зі своїми обов’язками, не дивлячись на невеликі габаритні розміри. Чуйна сенсорна панель дозволяє зробити процес управління більш комфортним.

Особливості вертикальних пральних машин

Як зрозуміло з назви, люк для завантаження білизни в таких пристроях має вертикальне розташування. Він не прозорий і вимагає міцного закриття дверей для захисту від протікань. У сучасних моделях використовується регулюючий механізм, який зупиняє барабан в правильному положенні після закінчення прання. Панель управління у таких виробів розташована в задній частині кришки. На цьому все відмінні риси в порівнянні з фронтальними виробами закінчуються, але перед тим як купити вертикальну пральну машину, варто оцінити всі її переваги і недоліки.

Плюси:

  • підвищена надійність і високий ресурс використання завдяки наявності двох симетричних валів;
  • повноцінний функціонал, цілком ідентичний фронтальним зразкам;
  • зручні габаритні розміри для маленьких ванних кімнат;
  • можливість дозавантаження білизни без необхідності зливу води;
  • зручність використання – немає необхідності нагинатися для завантаження білизни.

Мінуси:

  • більш висока вартість в порівнянні з аналогічними фронтальними зразками (в середньому вище на 25%);
  • відсутність вбудованих моделей;
  • обмежений вибір виробів.

Рейтинг пральних машин з вертикальним завантаженням враховував ці особливості, тому параметри кожної обраної моделі описані максимально докладно.

Основні критерії вибору пральних машин з вертикальним завантаженням

У виборі новенької пральної машини вам обов’язково допоможуть загальноприйняті критерії, на які важливо і потрібно звертати увагу при виборі якісної і надійної пральної машини.

вертикальна пральна машина як вибрати

Популярні на ринку відомі бренди

Перше, на що варто звернути увагу, це компанія-виробник. Серед перевірених брендів набагато простіше знайти дійсно якісний варіант пральної машини з вертикальним завантаженням, ніж серед маловідомих китайських брендів. Та й ясна річ, що якість збірки буде в рази краще, а про заявлений гарантійний термін обслуговування не доведеться хвилюватися.

Класи ефективності роботи

Фактично всі пральні машини вертикального завантаження мають клас енергоефективності А +++, клас прання А, віджимання В або С. Ці букви позначають, наскільки якісно буде відтворена робота і дбайливо витрачені ваші ресурси.

Варто шукати більш економні варіанти, пральні машини, які мають режим половинного завантаження і автоматичну фіксацію кількості закладеної білизни.

Кількість програм прання

Від кількості програм напряму залежить те, як часто і за яких умов можна буде використовувати пральну машину. У більшості людей в наявності є і легкі шовкові речі, вовняні вироби, які вимагають дбайливого ручного прання, а є і особливо брудна білизна, яку потрібно прати довго і на високій температурі. З іншого боку, ви навряд чи будете використовувати всі 15 програм, так що чи є сенс переплачувати.

Зручність роботи

При згадці критерію «зручність роботи» мова йде не тільки про габаритні параметри, які, безумовно, важливі. Цей критерій стосується в першу чергу плавності відкриття та закриття дверей, зручності розташування панелі управління, якості роботи дисплея та інших таких непомітних, але важливих факторів. Саме тому перед вибором варто подивитися як мінімум кілька відео оглядів і дізнатися з технічних характеристик всю необхідну інформацію.

Який критерій при покупці побутової техніки є для вас ключовим?
Ціна
26.96%
Продуктивність і функціональність
34.23%
Габарити та дизайн
5.48%
Перевірений виробник
17.11%
Відгуки покупців
13.98%
Інші фактори
2.24%
Voted: 894

Відгуки покупців про вертикальні пральні машини

Ну і хто може знати про той чи інший артикул більше, ніж самі користувачі, які вже встигли купити товар, встановити його і протестувати. Так що, якщо вас цікавить вертикальна пральна машина, відгуки дозволять оцінити реакцію покупців і остаточно визначитися з вибором відповідного варіанту.

WHIRLPOOL AWE 66710:

відгуки про WHIRLPOOL AWE 66710

Electrolux EW6T4R262:

Electrolux EW6T4R262 відгуки

INDESIT BTW D61053 EU:

INDESIT BTW D61053 EU відгуки

WHIRLPOOL TDLR 70210:

відгуки про WHIRLPOOL TDLR 70210

CANDY CST 360 L-S:

відгуки CANDY CST 360 L-S

Більше відгуків на Rozetka.ua

Рейтинг пральних машин з вертикальним завантаженням є хорошим орієнтиром у світі цієї дивовижної техніки, яка вже не перший рік радує покупця перевагами своєї конструкції. Це рішення було розроблено в першу чергу для невеликих приміщень, але воно підійде абсолютно всім категоріям користувачів, які бажають купити надійну і продуктивну пральну машину.

Не варто соромитися дізнаватися більше інформації, порівнювати декілька варіантів і задавати додаткові питання. При виборі оптимальної пральної машини варто орієнтуватися на вищенаведені критерії, але ще більше залежить від подальшої правильної установки та експлуатації.

Новий Дім
Додати коментар