Політика конфіденційності

Будівельний сайт «Новий Дім» – є інформаційним ресурсом.

При веденні своєї діяльності, адміністрація інтернет-ресурсу noviydom.com.ua (далі – Адміністрація) зобов’язується зберігати Вашу конфіденційність в мережі Інтернет.

Адміністрація порталу приділяє увагу захисту особистих даних користувачів. Використовуючи інформаційний сайт «Новий Дім» користувач тим самим дає згоду на застосування правил збору і використання даних, викладених в цій політиці конфіденційності. Якщо Ви не згодні з умовами політики конфіденційності нашого веб-ресурсу, не використовуйте сайт noviydom.com.ua!

Збір інформації

Адміністрація сайту може збирати наступну інформацію про користувачів сайту:

  • ПІБ;
  • Адреса електронної пошти;
  • IP-адреса;
  • Інша інформація.

Адміністрація залишає за собою право використовувати технологію «cookies». Файли «Cookies» не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам. Адміністрація сайту отримує інформацію про ip-адресу відвідувача і відомості про те, за посиланням з якого інтернет-сайту він прийшов. Дана інформація не використовується для встановлення особистості відвідувача.

Розкриття інформації

Адміністрація порталу не продає особисті дані користувача і не передає їх третім особам без згоди на те користувача (за винятком випадком, якщо це потрібно правоохоронним органам або згідно з іншими нормами законодавства України).

Захист персональних даних

Адміністрація в процесі при обробці персональних даних вживає необхідних і достатніх заходів для захисту персональних даних від неправомірного доступу до них, а також від інших неправомірних дій у відношенні персональних даних користувачів веб-ресурсу.

Поділитися з друзями
Новий Дім