Найкращі дрилі – рейтинг ТОП-5 моделей 2022

Товари для дому

Якщо вас чекають свердлильні роботи з цегли, бетону або інших твердих матеріалів, без ударного механізму обійтися важко. Але мати вдома повноцінний перфоратор невиправдано – інструмент важкий, вузькоспеціалізований та дорогий, тому дриль з ударним механізмом може стати найкращим рішенням. Ми склали рейтинг дрилів в Україні – підібрали найкращі ударні дрилі за популярністю та відгуками користувачів, вибрали найнадійніші бренди на різний бюджет.

ТОП-5 найкращих дрилів

У ТОП дрилів увійшли різні, але разом з тим схожі моделі, але кожна з них чимось відрізняється на краще від інших:

  1. Bosch EasyImpact 550 – гарний дриль із перфоратором європейської збірки.
  2. DWT SBM-810 – найкращий бюджетний та потужний дриль для будинку.
  3. Makita HP1640 – компактний дриль із ключовим патроном.
  4. DeWalt (DWD024) – модель із найдовшим мережевим шнуром.
  5. Metabo BE 650 – легкий дриль із швидкозатискним патроном.
Параметри Bosch EasyImpact 550 DWT SBM-810 Makita HP1640 DeWalt (DWD024) Metabo BE 650
Дриль Bosch EasyImpact 550Дізнатись ціну Дриль DWT SBM-810Дізнатись ціну Дриль Makita HP1640Дізнатись ціну Дриль DeWalt (DWD024)Дізнатись ціну Дриль Metabo BE 650Дізнатись ціну
Тип Ударний дриль Ударний дриль Ударний дриль Ударний дриль Ударний дриль
Тип патрона Швидкозатискний Ключовий Ключовий Ключовий Швидкозатискний
Потужність, Вт 550 810 680 650 650
Діаметр свердла 1.5-13 мм 1.5-13 мм 1.5-13 мм 1.5-13 мм 1.5-13 мм
Довжина мережевого шнура 2,5 м 2 м 2 м 4 м 2,5 м
Максимальна швидкість обертання 3000 об/хв 2800 об/хв 2800 об/хв 2800 об/хв 1500 об/хв
Особливості Реверс

Рукоятка з м’якою накладкою

Сила струму при напрузі 230 В: 3.8 A

Регулятор швидкості

Різьблення свердлильного патрона: 1/2″x20 UN

Бічна рукоятка

24 місяці додаткової гарантії за умови реєстрації на офіційному сайті makita протягом місяця

Макс. тривалий момент: 8,6 Нм

Різьба шпинделя: 1/2″ x 20 U.N.F

Рівень вібрації за удару: 25.3 м/с2

Рівень шуму: 94 дБ(А)

Вихідна потужність: 320 Вт

Діаметр шийки затиску: 43 мм

Свердлильний шпиндель м шестигранником: 1/4″ (6.35 мм)

Вага 1,5 кг 2,2 кг 1,8 кг 1,82 кг 1,8 кг
Країна-виробник Угорщина Китай Японія Китай Китай

Дриль ударний Bosch EasyImpact 550

Дриль Bosch EasyImpact 550

Дізнатись актуальну вартість

Відкриває огляд ударних дрилів модель від німецького бренду Bosch угорської збірки. Це один з найлегших дрилів нашого рейтингу, а також його відрізняє компактна конструкція та продумана ергономіка.

В першу чергу, у Bosch EasyImpact 550 передбачено перемикач наступних функцій: Вивертання/Свердління/Свердління з ударом. А двокулачковий патрон швидкозатискного типу дозволить швидко міняти робочий інструмент (свердла та біти).

Багато хто оцінить також електронне управління частотою обертів та функцію «Розгону» від 50 до максимальної за допомогою кнопки. Це дозволяє точно регулювати інструмент, виходячи з типу поверхні або для повертання шурупів.

Опціонально можна поєднати інструмент із Bosch Drill Assistant (системою видалення пилу).

У конструкції передбачена додаткова рукоятка, оснащена функцією Anti-Slip – геометричне замикання запобігає її зісковзуванню із затискної шийки. Для зручності також є м’які накладки Soft-Grip.

Звичайно ж, у конструкції є реверс та вбудований перемикач для роботи без перерв.

Плюси і мінуси
Надійний бренд, європейська збірка.
Співвідношення «ціна якість».
Кейс у комплекті.
М'який шнур.
Легка вага, компактність.
Швидкозатискний патрон.
Немає регулювання обертів.
Не комплектується свердлами.
Низька потужність (не потягне радянський бетон).

Дриль ударний DWT SBM-810

Дриль DWT SBM-810

Дізнатись актуальну вартість

Якщо вам потрібний хороший недорогий дриль, DWT SBM-810 – відмінна кандидатка на цю «посаду». Її можна використовувати для свердління отворів у різних матеріалах (бетон, цегла – ударне; дерево, пластик, метал – безударне), а також використовувати як шуруповерт. При потужності 810 Вт, частота ударів становить 44 800.

До особливостей моделі віднесемо зубчато-вінцевий свердлильний патрон ключового типу, перемикач «Реверс», регулятор швидкості, перемикач режимів «Свердління» та «Удар», м’яку накладку на рукоятці. Корпус редуктора виконаний з магнієвого сплаву – це додатковий захист.

Плюси і мінуси
Доступна ціна.
Хороша якість матеріалів та збірки.
Висока потужність.
Металевий корпус двигуна.
Довговічність.
Нема кейсу в комплекті.

Дриль ударний Makita HP1640

Дриль Makita HP1640

Дізнатись актуальну вартість

У рейтинг дрилів 2022 року, звичайно ж, увійшла модель від відомого бренду Makita. При скромній вазі в 1,8 кг інструмент оснащений цілком потужним двигуном на 6.0 А. Діаметр свердління у дриля також великий: до 16 мм по бетону, до 13 мм у сталі і до 30 мм у дереві. Причому це стосується як звичайного свердління, так і ударного. Крім іншого, у дриля є опція точного регулювання швидкості. А тривалий термін служби гарантований кульовою опорою конструкції.

Додатково приваблює дизайн в ергономічному дусі – ви оціните рядне розташування та великий вимикач, розрахований на 2 пальці. Рукоятка прогумована і може обертатися на 360 градусів для контролю інструменту та комфорту користувача, як результат – ви менше втомлюєтеся під час роботи. У комплекті є патрон, ключ для нього, бічна ручка і обмежувач глибини.

Плюси і мінуси
Висока швидкість свердління.
Довговічність.
Потужний двигун.
Нековзна ручка.
Обертання бокової ручки на 360°.
Знос затискного ключа.
Незручно перемикати реверс.
Неможливо регулювати обороти.

Дриль ударний DeWalt (DWD024)

Дриль DeWalt (DWD024)

Дізнатись актуальну вартість

Вибираючи кращий дриль за ціною та якістю, зверніть увагу на модель від бренду DeWalt – це легкий, зручний та потужний помічник для побутового використання та роботи з різними матеріалами. Завдяки ергономічному дизайну та компактним габаритам, дрилем можна працювати навіть у важкодоступних місцях.

Обмежувач глибини свердління дозволяє просвердлювати отвори однакової глибини. Також тут є вимикач з плавним регулюванням швидкості, завдяки якому можна свердлити отвори з високою точністю. А завдяки прогумованій рукоятці, можна комфортно свердлити як в безударному, так і в ударному режимі. Два додаткові упори покращують балансування. Якщо потрібно працювати з постійно увімкненим обертанням, можна використовувати блокування вимикача. Патрон швидкозатискного типу дозволяє легко змінювати насадки.

Також виробник дає на цю модель 2 роки додаткової гарантії, якщо покупець зареєструє інструмент протягом 30 днів з моменту покупки. Головна відмінна риса інструменту – довгий 4-метровий шнур живлення.

Плюси і мінуси
Компактні розміри.
Шнур 4 метри.
Регулювання швидкості.
Відносно висока вартість.

Дриль Metabo BE 650

Дриль Metabo BE 650

Дізнатись актуальну вартість

Якщо вам потрібний надійний дриль, зверніть увагу на модель від марки Metabo. Це компактний і дуже зручний дриль з функцією Електроніка Vario, яка управляє кількістю обертів, виходячи з властивостей вибраного вами матеріалу для свердління. Є також регулювальне коліщатко, щоб користувач міг вибрати число обертів вручну. Звичайно, є реверс. Також передбачений шпиндель із внутрішнім шестигранником для біт, з яким можна працювати, не використовуючи свердлильний патрон. На рукояті є спеціальна протиковзна накладка Softgrip.

Плюси і мінуси
Є регулятор обертів.
Компактність.
Достатня потужність.
Ергономічність.
Якість збірки.
Швидкозатискний патрон.
Деяким користувачам конструкція здається довгою та важкою.

Види дрилів

Сьогодні виробники дрилів пропонують кілька видів цього інструменту, які мають як загальні риси, так і, звичайно ж, істотні відмінності. Це ударні, безударні, кутові та дрилі-міксери. Але спочатку визначтеся, який клас інструменту вас цікавить: побутовий, напівпрофесійний чи професійний. Після цього вже можете вибирати вид дриля – про кожного з них читайте далі.

Дрилі безударні

Пристрій безударної дрилі

Звичайний безударний дриль – інструмент невеликої ваги та габаритів, який приходить на допомогу, якщо потрібно просвердлити деревину, метал або пластмасу. Отвори виходять досить акуратні. Найчастіше в них є регулювання обертів, що рятує при необхідності свердління по незвичайним матеріалам, щоб не перегріти свердло. У будь-якій сучасній моделі ви також знайдете реверс – він корисний, якщо використовувати дриль як шуруповерт і не тільки.

Дрилі ударні

Приклад ударної дрилі для дому

Якщо потрібен хороший електродриль, можна вибрати ударний варіант. У таких дрилях змінено редуктор – у ньому присутні дві додаткові шестірні. У результаті при обертанні двигуна, обороти подаються не тільки на патрон, а й створюють різкі рухи зворотно-поступального характеру. Таке свердління має ефект використання долота.

Корисні такі дрилі при роботі з бетоном, каменем та цеглою і особливо виправдані, коли роботи чекають невеликі або нечасті, а придбання перфоратору невигідне. Ударний дриль легко допоможе просвердлити стіну, тоді як звичайний з цим завданням не впорається. При цьому в ударних дрилях є два режими (їх іноді називають «двошвидкісними», але це технічно невірно). Перший режим обертає патрон (свердління, вкручування/викручування шурупів), другий – задіює шестірні та провокує удари.

Від перфоратора такий дриль відрізняє принцип роботи, тут не використовується пневматика.

Дрилі-міксери

Приклад хорошого міксерного дриля для дому

У міксерному дрилі конструктори передбачають збільшений редуктор – це дає йому більшу силу, ніж у звичайних дрилів, але при цьому зберігає низькі обороти. Це досить важкий інструмент, працює повільніше за інші види, але його цілком можна використовувати для свердління різних не дуже твердих матеріалів. А якщо поставити спеціальну насадку-лопаті, можна використовувати для замішування різноманітних будівельних сумішей.

Кутовий дриль

Якісний кутовий дриль для дому

Кутовий дриль – аналог звичайного, але його можна використовувати там, куди не дістане звичайний інструмент. Він трохи схожий на болгарку, але замість пильного диска є патрон, у який вставляються біти чи свердла. Ударної здатності у таких конструкціях немає. Такі дрилі можуть бути як мережевими, так і акумуляторними, але через специфіку, краще брати модель другого типу – тоді вони допоможуть не тільки виконати роботи в важкодоступному місці, але ще й не вимагатимуть наявності розетки. Часто кутові моделі використовують під час збирання меблів – адже там нерідко потрібні отвори в місцях, до яких не дістатися традиційними інструментами.

Як обрати дриль?

Крім рейтингу ударних дрилів пропонуємо вам ознайомитися зі списком критеріїв, за якими варто вибирати дриль.

Клас інструменту

Звичайно ж, при виборі дриля, важливо знати – для чого він пристосований. Якщо роботи буде багато і потрібний потужний інструмент, побутова «іграшка» не підійде. І навпаки – коли чекають нечасті та нескладні роботи, немає сенсу у покупці професійного апарату.

Призначення

Вибір спеціалізації дриля залежить від умов роботи. Так, дриль з функцією шуруповерту знадобиться для ремонту, слюсарних справ та мебельних робіт. А ударна модель є ідеальною для сфери будівництва. Акумуляторні варіанти є популярними там, де немає можливості підключення до електромережі, наприклад, на дачі.

Потужність

Середня потужність побутового дрилю знаходиться в діапазоні 500-900 Вт. Якщо потрібно виконувати роботи зі змішування або свердління великих отворів, зверніть увагу на моделі з більш високою потужністю.

Частота обертання валу

Чим цей показник вищий, тим якіснішими будуть отвори. Якщо ви бачите побутову модель з високою частотою обертання, то перед вами варіант зі збільшеними можливостями за доступною вартістю. Але висока швидкість – не завжди потрібна. Так, наприклад, дриль-шуруповерт найкраще справляється з роботою на обертах в 500/хв. Ідеальний вибір – модель, у якій передбачено можливість регуляції числа обертів.

Діаметр свердління

Ще один не менш важливий показник, від якого залежить те, з яким свердлом зможе працювати інструмент. Мінімальний діаметр отвору зазвичай становить 6 мм, а максимальний – трохи більше 25 мм.

Патрон

Є два типи патронів: ключовий та швидкозатискний. Другий дозволяє без спеціального інструменту затискати насадки, а для ключового типу потрібен ключ. Незважаючи на деяку незручність, саме ключові патрони визнані найнадійнішими. А ось швидкозатискні патрони швидше зношуються, хоча багато залежить від марки дриля.

Діаметр посадки патрона

Цей технічний момент такий самий важливий, як і тип патрона. Мінімальне значення взагалі не грає ролі, а ось максимальне важливе. Це може бути 16, 13 чи 10 мм. Відповідно, на потужний професійний інструмент виробник поставить патрон з найвищим значенням, а для полегшеної побутової моделі максимальний діаметр буде не більше 10 мм.

Відгуки про дрилі

Якщо ви ще не зрозуміли для себе, дриль якої фірми краще – ознайомтеся з відгуками користувачів до моделей нашого рейтингу.

Bosch EasyImpact 550

Відгук про дриль Bosch EasyImpact 550 Додатковий відгук про дриль Bosch EasyImpact 550

DWT SBM-810

Відгук про дриль DWT SBM-810 Додатковий відгук про дриль DWT SBM-810

Makita HP1640

Відгук про дриль Makita HP1640 Додатковий відгук про дриль Makita HP1640

DeWalt (DWD024)

Відгук про дриль DeWalt (DWD024) Додатковий відгук про дриль DeWalt (DWD024)

Metabo BE 650

Відгук про дриль Metabo BE 650 Додатковий відгук про дриль Metabo BE 650

Більше відгуків на Rozetka.ua

Ми ознайомилися з найпопулярнішими дрилями для дому з ударним механізмом і тепер ви зможете легко вибрати інструмент як в інтернет-магазині, так і в офлайн-точці продажу. Бажаємо вдалого вибору!

Новий Дім
Додати коментар