Кращі мережеві шуруповерти 2022 – Рейтинг ТОП 5 популярних моделей

Товари для дому

На етапі будівництва і ремонту шуруповерт – незамінний інструмент, який швидко справляється з викручуванням і закручуванням кріплень. А деякі моделі мають ще й патрон для свердління. Як же вибрати правильний прилад і на що звертати увагу перед покупкою? Сьогодні ми відповімо на всі ці питання, а також проаналізуємо, який мережевий шуруповерт найкраще справляється зі своїм завданням.

ТОП 5 кращих мережевих шуруповертів

Сучасні виробники випускають стільки моделей шуруповертів мережевих, що покупцям буває складно зробити остаточний вибір. У той самий час на ринку будівельних матеріалів виділилося кілька беззаперечних лідерів:

 1. Дриль-шуруповерт мережева Dnipro-M TD-60;
 2. Мережевий шуруповерт Зеніт Профі ЗШ-550;
 3. Мережевий шуруповерт Техас 550 Вт;
 4. Дриль-шуруповерт Sturm ID2150P;
 5. Ударний шуруповерт Makita TD0101F.

Щоб дізнатися, чому саме ці інструменти завоювали своє місце в ТОП-5 кращих шуруповертів в 2022 році, необхідно розглянути і ретельно порівняти їх основні характеристики:

Параметри Dnipro-M TD-60 Зеніт Профі ЗШ-550 Техас 550 Вт Sturm ID2150P Makita TD0101F
 Дриль-шуруповерт мережева Dnipro-M TD-60Дізнатись ціну  Мережевий шуруповерт Зеніт Профі ЗШ-550Дізнатись ціну  Мережевий шуруповерт Техас 550 ВтДізнатись ціну  Дриль-шуруповерт Sturm ID2150PДізнатись ціну  Ударний шуруповерт Makita TD0101FДізнатись ціну
Потужність 600 Вт 550 Вт 550 Вт 500 Вт 230 Вт
Тип патрону Швидкозатискний Швидкозатискний Швидкозатискний Швидкозатискний Шестигранний
Діаметри патрону 10 мм 10 мм 8 мм 10 мм 6 мм
Крутний момент 22 Нм 18 Нм 27Нм 38 Нм 100 Нм
Частота обертання шпинделя об./хв 0-750 750 0-3000 0-400, 0-1500 3200
Кількість швидкісних режимів 1 1 1 2 1
Регулювання швидкості Є Є Є Є Є
Вага 1,3 кг 1,4 кг 1,7 кг 1,6 кг 1 кг
Країна-виробник Україна, Китай Китай Китай Китай, Україна Китай

Як бачите, кожен з представлених в рейтингу шуруповертів відрізняється функціональністю і високою якістю роботи. Що ж, а тепер давайте більш детально пройдемося по кожній окремій моделі:

Дриль-шуруповерт мережева Dnipro-M TD-60

Дриль-шуруповерт мережева Dnipro-M TD-60

Бюджетний і в той самий час надійний шуруповерт, який здатний працювати навіть з легкими, схильними до тріщин і деформації, матеріалами.

Плюси і мінуси
невелика вага
довгий кабель в 4 м (який дозволяє використовувати шуруповерт на великій площі)
висока потужність (600 Вт)
патрон, який дозволяє змінювати насадку в лічені секунди
зручність при використанні
можливість зміни режиму роботи
висока якість збірки, а також захист корпусу і внутрішніх елементів приладу
відсутність підсвічування
відсутність електричного гальма, через що прилад зупиняє роботу досить повільно

Мережевий шуруповерт Зеніт Профі ЗШ-550

Мережевий шуруповерт Зеніт Профі ЗШ-550

Дізнатись актуальну вартість

Ідеальний шуруповерт для виконання побутових завдань. Він не відрізняється високою потужністю, проте легко і якісно робить свою роботу. Пристрій має додаткові функції (реверс) і один швидкісний режим.

Плюси і мінуси
невелика вага
простота у використанні
доступна вартість
повільно припиняє роботу після відпускання кнопки
короткий шнур
відсутність підсвічування

Мережевий шуруповерт Техас 550 Вт

Мережевий шуруповерт Техас 550 Вт

Дізнатись актуальну вартість

Пластиковий корпус інструменту може справити неправильне перше враження. У той самий час дана модель відрізняється високою якістю роботи і надійною зборкою всіх елементів. Прилад має функцію свердління і може працювати з різними матеріалами (метал, дерево тощо).

Плюси і мінуси
довгий кабель (5 м)
прогумована поверхня, яка забезпечує додатковий захист
зручне розташування кнопки реверсу
використання ударостійкого пластику
в процесі нагрівання при роботі пластик може виділяти неприємний запах
велика вага виробу

Дриль-шуруповерт Sturm ID2150P

Дриль-шуруповерт Sturm ID2150P

Дізнатись актуальну вартість

Цей інструмент оснащений швидкозатискний патроном, виконаним з металу, і функцією блокування шпинделя. Така особливість помітно спрощує процес зміни насадки. Завдяки спеціальним накладкам на ручках виробу, виробникові вдалося зменшити вібрації, що виникають в процесі роботи. Тому користуватися мережевим шуруповертом стало ще зручніше.

Плюси і мінуси
наявність муфти, яка дозволяє підібрати швидкість для кожного окремого типу матеріалу
довгий шнур (4 м)
зручний доступ до вугільних щіток для спрощення чищення інструменту
надійна збірка – корпус виробу не боїться ударів або підвищених температур
функція свердління
кнопка реверсу розташовується недалеко від кнопки Вкл./Викл., що не дуже зручно в роботі
відсутність підсвічування

Ударний шуруповерт Makita TD0101F

Ударний шуруповерт Makita TD0101F

Дізнатись актуальну вартість

Єдина в нашому рейтингу шуруповертів модель з 6-гранним патроном. Ця опція забезпечує максимально просту і швидку зміну насадки (біти). Корпус приладу виготовлений з високоміцного металу – алюмінію. А завдяки дизайну, невеликій вазі і конструкції інструменту працювати з ним досить просто.

Плюси і мінуси
доступ до вугільних щіток можливий без розбору приладу – чистити шуруповерт тепер набагато простіше
наявність підсвічування, яке гарантує більш точне виконання роботи навіть в слабоосвітлених місцях
прогумована ручка
наявність функції реверсу, яка дозволяє викручувати кріплення
корпус приладу відрізняється стійкістю до ударів і підвищених температур
погана комплектація (в комплект входить тільки одна насадка)
відсутність в наборі перехідника для зміни бітів

Врахуйте, що такий електричний шуруповерт зважаючи на свою невисоку потужність підходить виключно для побутових завдань.

Види мережевих шуруповертів

Щоб розуміти, який шуруповерт краще, важливо розібратися, на які види ділиться інструмент. Тільки після цього можна приступати до вибору тієї чи іншої моделі. Сьогодні виробники пропонують вашій увазі такі типи приладів:

 • побутові;
 • професійні.

Це найголовніша класифікація інструментів. Саме на неї слід спиратися при первинному виборі шуруповерта мережевого. Різниця між побутовим і професійним приладом очевидна: перший варіант може використовуватися тільки для невеликих робіт (вкрутити, відкрутити кріплення, просвердлити стіну для тих же кріплень).

А ось що стосується професійних виробів, вони спокійно можуть використовуватися навіть на будівельних об’єктах. Потужність і продуктивність таких шуруповертів дозволяє справитися з усіма виробничими навантаженнями.

Крім цієї характеристики, все шуруповерти мережеві можуть ділитися на види за такими критеріями:

 • потужність;
 • тип патрону;
 • тип корпусу;
 • швидкість обертання тощо.

Які характеристики потрібно враховувати при виборі мережного шуруповерта?

Багато покупців задаються питаннями: як вибрати шуруповерт, на що звернути увагу? Особливо актуально це сьогодні – коли на полицях магазинів представлено кілька десятків різноманітних моделей.

Щоб правильно підібрати інструмент, необхідно уважно читати всі характеристики шуруповерта. Багато з них впливають на якість роботи приладу.

Потужність

Висока потужність показує, що шуруповерт може працювати з найтвердішими поверхнями. Важливо враховувати, що найпотужніші прилади, як правило, мають велику вагу, через що можуть виявитися незручними в процесі експлуатації. Крім того, ціна надпотужних конструкцій набагато вище. Так що якщо ви вибираєте модель для незначних побутових робіт, віддавайте перевагу приладам, потужністю до 500 Вт.

Крутний момент

Під цим терміном мається на увазі те зусилля, яке прилад може докласти для того, щоб виконати своє завдання. Високий показник крутного моменту означає, що ви можете працювати з довгими саморізами. Для домашнього використання досить зупинитися на моделях з показниками від 10 до 15 Нм. У той час як професійні інструменти повинні мати 40-45 Нм.

Швидкість обертання

Ця характеристика не потребує додаткових пояснень. У той самий час, це важливий показник, на який обов’язково потрібно звертати увагу. Вибирати максимальну швидкість обертання слід, виходячи з того, з якими матеріалами ви плануєте працювати. Наприклад, для дерева потрібна швидкість 2000-3000, а для металу – 1500-2500. У багатьох сучасних шуруповертах мережевих швидкість обертання можна регулювати вручну. Це значно спрощує роботу з приладом.

Реверсний хід

Це додаткова функція, яка, втім, присутня в більшості сучасних приладах. Вона полягає в зворотному обертанні насадки, яке в свою чергу дозволяє викручувати шурупи з поверхні.

Який корпус краще

Від того, яку форму для шуруповерта ви оберете, буде залежати, наскільки зручно буде використовувати інструмент. Крім того, зовнішній вигляд виробу розкриває деякі його функціональні особливості. На сьогоднішній день виділяють 3 форми корпусу шуруповертів електричних:

Класичний

Вважається, що кращі шуруповерти мають саме класичну форму дрилі. При чому, це пояснюється не тільки зручністю в процесі експлуатації, а й продуктивністю, яка ховається за корпусом. Вся справа в тому, що в таких моделях зусилля на патрон приладу передається безпосередньо через редуктор. Це дає відразу кілька переваг виробу:

 • простота регулювання кількості обертів за хвилину;
 • навіть при відсутності другої (додаткової) ручки шуруповерт легко тримати в двох руках при роботі – ви можете підтримувати його за основний корпус;
 • насадки інструменту обертаються більш плавно.

класичний шуроповерт

Пістолетний

Така модель шуруповертів вважається найменш якісною. Особливо це стосується виробів, основа яких виготовлена ​​з пластику. Через саму конструкцію корпус інструменту нагрівається зі стрімкою швидкістю. Крім того, його вал приєднується безпосередньо до патрона. Через це якість виконаної шуруповертом роботи буде залежати переважно від його потужності. Тому пістолетну форму корпусу краще вибирати тільки в тому випадку, якщо прилад буде використовуватися для невеликої домашньої роботи.

пістолетний шуруповерт

Т-подібний

За принципом роботи інструменту такий тип корпусу має багато спільного з попереднім. Різниця тільки в тому, що у Т-подібних моделей ручка зміщується трохи ближче до центру. Це дає більше зручності в процесі експлуатації.

Т-подібний шуруповерт

Який патрон для мережевого шуруповерта краще вибрати?

Переглядаючи рейтинг шуруповертів, ви напевно помітили, що вироби відрізняються один від одного в тому числі і за типом патрона. В даний час виділяють дві основні види деталі:

 1. Швидкозатискний. У такого патрона насадка затискається затягнутими за допомогою муфт «кулачками». Такий тип патрона зустрічається в більшості шуруповертів. При чому це стосується як бюджетних, так і професійних моделей. Встановити біту в такому випадку досить просто: потрібно лише затиснути муфту в нижній частині виробу і прокрутити верхню муфту. Після декількох поворотів «кулачки» розійдуться, і ви зможете вставити насадку. Швидкозатискний шуруповерт
 2. 6-гранний із магнітним утримувачем. Це більш вдосконалений варіант патрона. У таких шуруповертах для заміни насадки вам не доведеться проробляти зайвих маніпуляцій – достатньо просто витягнути одну біту і вставити іншу. Таким чином на все у вас піде не більше 5-7 секунд! 6-гранний шуруповерт

Відгуки покупців

Вибір такого інструменту, як шуруповерт – це дуже відповідальний процес, який вимагає уважного підходу. Адже при покупці якісного приладу, він зможе прослужити вам не один рік. Сьогодні ми розповіли про найкращі мережеві шуруповерти. Відгуки на ці моделі в більшості випадків позитивні. Люди відзначають високу продуктивність, простоту зміни насадки, зручність в процесі експлуатації та інше. Давайте більш детально розглянемо реакцію покупців на представлені в нашому рейтингу шуруповертів моделі:

відгуки про шуруповертах шуруповерт відгуки відгуки про шуруповерт Макіта

Більше відгуків на Rozetka.ua

Шуруповерт – це універсальний прилад, який є в будинку у кожного, хто стикався з капітальним ремонтом або будівництвом. Завдяки різноманітності функцій його можна використовувати як дриль, як підсвічування (при наявності ліхтарика) в процесі роботи або ж для викручування кріплень (функція реверсу). Тепер ви точно знаєте не тільки, який шуруповерт краще, але і як правильно підібрати інструмент для того чи іншого типу робіт. Визначивши, для яких цілей вам потрібен прилад, ви точно зможете підібрати правильну модель з необхідним набором функцій.

Новий Дім
Додати коментар

 1. Олексій

  Працюю в сфері будівництва майже два роки. За цей час довелося змінити три шуруповерта. Цього разу звернув увагу на дриль-шуруповерт Sturm ID2150P, мене задовольнила ціна та показники. Працюючи з ним 5-6 годин він не перегрівається, без зусиль пробиває метал завтовшки 5-6 мм. Гарна якість.

  Відповіcти