Кращі кондиціонери для будинку – рейтинг ТОП 5 популярних моделей 2021

Товари для дому

Кондиціонер став фактично незамінним атрибутом комфортного життя в нинішніх умовах, де всі намагаються дбати про мікроклімат приміщення. А тому питання, який кондиціонер краще і як вибрати дійсно якісну модель, яка зможе задовольнити всі потреби користувача, став виникати частіше. Так що ми не залишили його без уваги і надаємо рейтинг виробників кондиціонерів за якістю і надійністю з докладними описами, характеристиками і загальними порадами щодо вибору.

ТОП 5 кондиціонерів за якістю і надійністю

Кондиціонер це досить складне з технічної точки зору пристосування, так що оцінювати його якість слід виходячи з безлічі параметрів. Тільки так можна буде дати адекватну оцінку тієї чи іншої моделі. Перед покупкою можна вивчити рейтинг кондиціонерів 2021 і можливо один з представлених варіантів виявиться тим самим незамінним помічником у вашому домі.

ПараметриCOOPER&HUNTER CH-S12FTX5GREE GWH07QA-K3DNA2CHYUNDAI ARN07HQBUA/ ARU07HQBUACOOPER&HUNTER CH-S07FTX5HYUNDAI ARN07HSSUA/ ARU07HSSUA Inverter
кондиціонер COOPER&HUNTER CH-S12FTX5Дізнатись цінукондиціонер GREE GWH07QA-K3DNA2CДізнатись цінукондиціонер HYUNDAI ARN07HQBUA/ARU07HQBUAДізнатись цінукондиціонер COOPER&HUNTER CH-S07FTX5Дізнатись цінукондиціонер HYUNDAI ARN07HSSUAARU07HSSUA InverterДізнатись ціну
Тип компресораінверторнийінверторнийзвичайнийінверторнийінверторний
Тип установки внутрішнього блокунастіннийнастіннийнастіннийнастіннийнастінний
Рекомендована площа приміщення35 м220 м220 м220 м220 м2
Типспліт-системаспліт-системаспліт-системаспліт-системаспліт-система
Спосіб установкивнутрішній блок в правій стороні вікна, зовнішній прямо під вікномвнутрішній блок в правій стороні вікна, зовнішній прямо під вікномвнутрішній блок в правій стороні вікна, зовнішній прямо під вікномвнутрішній блок в правій стороні вікна, зовнішній прямо під вікномвнутрішній блок в правій стороні вікна, зовнішній прямо під вікном
Холодопродуктивність3,5 кВт2,2 кВт2,2 кВт2,2 кВт2,2 кВт
Теплопродуктивність3,6 кВт2,3 кВт2,3 кВт2,3 кВт2,3 кВт
Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ)27,5х79х20 см27х71,3х19,5 см28,5х71,5х19,4 см27х71,3х19,5 см28,5х71,5х19,4 см
Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ)59,6х84х32 см42,8х72х31 см55х70х27,5 см42,8х72х31 см43,4х68,1х28,5 см
Особливостіоснащений багатошвидкісним вентилятором, який гарантує стабільний і швидкий нагрівмає фільтри тонкого очищення і захист від грибка і пліснявинедорогий кондиціонер, який має високі технічні характеристикиможе працювати в широкому температурному діапазоні від -24 до + 48 ° Степлообмінники зовнішніх і внутрішніх блоків покриті спеціальною гідрофільною плівкою

Всі вищенаведені моделі однозначно заслуговують потрапити в ТОП 5 кращих кондиціонерів. Щоб переконатися в цьому, варто ознайомитися з детальними описами і обов’язково розглянути всі позитивні і негативні моменти покупки такої техніки.

Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-S12FTX5

кондиціонер COOPER&HUNTER CH-S12FTX5

Дізнатись актуальну вартість

Спліт-система має чудові технічні параметри, вона досить легко монтується і дозволяє охолодити або навпаки обігріти приміщення площею 35 квадратних метрів. Крім того кондиціонер Cooper & Hunter має величезну кількість корисних функцій і режимів роботи. До особливостей виробу можна віднести конструкційні хитрощі, які дозволяють надійно захищати компресор і гарантувати довговічність використання.

Плюси і мінуси
наявність режиму чергового опалення
економне електроспоживання
працює тихо
не має фільтра тонкої очистки
в комплекті немає вилки для підключення до зовнішнього блоку живлення

Кондиціонер GREE GWH07QA-K3DNA2C

кондиціонер GREE GWH07QA-K3DNA2C

Дізнатись актуальну вартість

Цей кондиціонер для будинку зможе гарантувати зручність і простоту використання. Діапазон зовнішньої робочої температури від -15 до + 28 ° С, є система захисту від обмерзання зовнішнього блоку. Так що покупці практично не стикаються з проблемами в експлуатації.

Даний екземпляр однозначно заслуговує потрапити в рейтинг виробників кондиціонерів, так як офіційна гарантія для покупців складає 36 місяців. Продукція відповідає високим вимогам якості та продуктивності, стабільно функціонує навіть при низьких температурах зовнішнього повітря і має високий коефіцієнт продуктивності. Електростатичний фільтр тонкого очищення дозволяє не переживати про можливе запиленні і користуватися всіма перевагами виробу.

Плюси і мінуси
максимальний рівень шуму внутрішнього блоку не більше 40 дБ, а мінімальний і зовсім 28 дБ. Все залежить від швидкості повітряного потоку
має поліпшений захист від грибків і плісняви
в комплектацію входять елементи живлення для пульта дистанційного керування
пульт не має нічного підсвічування

Всі кондиціонери Gree володіють стильним дизайном і функцією I FEEL, яка дозволяє пристрою працювати в автоматичному режимі, підтримуючи заздалегідь встановлену температуру повітря.

Кондиціонер HYUNDAI ARN07HQBUA/ARU07HQBUA

кондиціонер HYUNDAI ARN07HQBUA/ARU07HQBUA

Дізнатись актуальну вартість

Ця модель має стабільно хорошу продуктивність і однозначно заслуговує на увагу і місце в рейтингу виробників кондиціонерів. Виріб можна назвати простим і доступним, класичний дизайн з інформативним LED дисплеєм дозволяє вписати кондиціонер в будь-який інтер’єр. Незважаючи на дешеву вартість, обладнання характеризується підвищеною енергоефективністю класу А + і низьким рівнем шуму.

Плюси і мінуси
у внутрішньому блоці кондиціонера передбачена функція самоочищення
кілька режимів роботи дозволяють налаштувати комфортний потік повітря
є можливість відключити підсвічування дисплея, щоб не заважати нічному сну
має базовий набір функцій без додаткових нововведень
пульт ловить на невеликій відстані

Якщо ви сумніваєтеся в тому, який кондиціонер краще вибрати для квартири і не маєте зайвих грошей на його покупку, то цей виріб можна назвати ідеальним по співвідношенню ціни і якості. Він простий у використанні і чудово справляється зі своїми функціями.

Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-S07FTX5

кондиціонер COOPER&HUNTER CH-S07FTX5

Дізнатись актуальну вартість

Ця спліт-система має стабільну холодо- і теплопродуктивність, багато корисних функцій і спеціально розроблений фільтр тонкого очищення. Саме цей кондиціонер володіє можливістю працювати в максимально широкому діапазоні температур. Зовні температура може опуститися до -24 ° С і це ніяк не вплине на продуктивність пристрою. Він не дарма потрапив в рейтинг кондиціонерів 2021 року, але поряд з очевидними перевагами є і пара негативних моментів.

Плюси і мінуси
максимальний рівень шуму внутрішнього блоку 29 дБ
є захист зовнішнього блоку від обмерзання і обдування холодним повітрям
має зручні габаритні параметри
до пульту ДУ не йдуть в комплекті батарейки
може видавати шум на максимальних обертах

Очевидно, що кондиціонер Cooper & Hunter не дарма потрапив в ТОП 5 найкращих моделей і завдяки своїй працездатності прекрасно справляється з функціями опалення або охолодження приміщення. Бажано дотримуватися рекомендованої площі приміщення, щоб пристрій працював згідно з технічними характеристиками.

Кондиціонер HYUNDAI ARN07HSSUA/ARU07HSSUA Inverter

кондиціонер HYUNDAI ARN07HSSUAARU07HSSUA Inverter

Дізнатись актуальну вартість

Це ідеальний варіант для тих, хто шукає недорогий інверторний кондиціонер і не готовий жертвувати великою сумою грошей навіть заради свого комфорту. Виріб прекрасно впорається з підтриманням комфортної температури в приміщенні площею близько 20 квадратних метрів. Є функція енергозбереження, яка дозволяє раціонально витрачати електроенергію, не допускаючи переплат.

Плюси і мінуси
гидрофільна плівка гарантує надійний захист від корозії внутрішнього і зовнішнього блоку
доступна вартість
надійний інверторний двигун
немає функції іонізації повітря і як наслідок захисту від грибка і бактерій

Багато покупців відзначають стильний дизайн внутрішнього блоку, що теж може виявитися важливим фактором при виборі. Спліт система з функцією авторестарта стане незамінним помічником в будинку.

Типи кондиціонерів

При виборі важливо враховувати тип кондиціонера. Вони бувають:

 • віконні;
 • мобільні;
 • настінні;
 • мульти-спліт системи;
 • канальні;
 • касетні.

Їх також можна класифікувати за методом регулювання температури, типом двигуна, способом застосування і місцем установки. Найпопулярнішими на сьогоднішній момент є саме спліт-системи, які складаються з внутрішнього і зовнішнього блоку. Так як в рейтинг кондиціонерів 2021 потрапили моделі з інверторним і звичайним типом компресора, саме цьому критерію ми і приділимо увагу.

Інверторні кондиціонери

Компресор такого пристрою дозволяє не тільки більш економно витрачати електроенергію, але і не допускати великого навантаження на всі робочі агрегати. Таким чином, скорочується ризик виходу системи з ладу. При цьому такі кондиціонери мають і інші очевидні переваги.

Переваги:

 • споживає в середньому на 30-40% менше електроенергії;
 • швидко виходить на задану температуру;
 • є можливість автоматично підібрати необхідний температурний режим і підтримувати його;
 • застосовувані в конструкції холодоагенти не завдають шкоди навколишньому середовищу.

Недоліки:

 • висока вартість виробів;
 • відсутність захисту від стрибків напруги;
 • складний і витратний ремонт в разі поломки.

Більшість моделей в даній категорії потрапили в список кращих кондиціонерів для квартири саме завдяки вищеописаним позитивним моментам. Вони прості в експлуатації і не вимагають особливих зусиль при догляді.

Звичайні кондиціонери

Прилади зі звичайним типом компресора відключаються при досягненні певного температурного режиму, тим самим змушуючи пристрій повертатися до роботи шляхом повторного запуску системи. Коливання температури для таких виробів допустимо в межах 3 ° С, а не 0,5 ° С, як для інверторних спліт-систем. Основною перевагою можна назвати доступну вартість.

Переваги:

 • аналогічно велика кількість програм;
 • зручність монтажу;
 • наявність гарантії від виробника, яка здатна покрити витрати в разі поломки.

Недоліки:

 • уривчастість в роботі, пов’язана з необхідністю постійного включення і виключення двигуна;
 • більш помітний шум при роботі.

Який кондиціонер вибрати вирішувати тільки вам, а щоб вибір був максимально простим і комфортним, варто ознайомитися з основними критеріями, які дозволять купити підходящий і надійний товар.

Як вибрати кондиціонер для дому?

Основою для вибору повинен слугувати не тільки рейтинг кондиціонерів, але й ширші рекомендації. Адже можна знайти зовсім іншу модель того ж виробника, яка буде більшою мірою відповідати критеріям вибору і необхідним параметрам.

кондиціонер для дому

Видове різноманіття

Для домашнього використання найчастіше вибирають віконні і мобільні кондиціонери, а також спліт-системи. Перший варіант був популярний в минулому, але зараз віконні кондиціонери вважаються гучними і малоефективними. Мобільні вироби виглядають як тумбочка на колесах і не вимагають монтажу, але вони сильно шумлять при роботі і коштують нітрохи не менше сучасних спліт-систем, які знаходяться на піку популярності.

Хороша продуктивність

Кондиціонер обов’язково повинен бути підібраний відповідно до затребуваної потужності. Якщо вибрати малопотужний кондиціонер, він не впорається з охолодженням або нагріванням приміщення до потрібної температури. Якщо ж навпаки, потужність буде вище потрібної, то система буде постійно включатися і переходити в сплячий режим, що може негативно позначитися на роботі компресора. Розрахунок потужності можна зробити виходячи з площі приміщення, орієнтуючись на підказки в таблиці нижче.

Площа приміщення, м2Потужність, кВтBTU/h
202,057000
252,69000
303,512000
355,218000

Останній параметр в таблиці BTU є загальновизнаним показником холодопродуктивності і обов’язково вказується в технічній документації до кондиціонера. На вибір також повинні впливати конструктивні особливості кімнати: кількість вікон, дверей, висота стель, теплопровідність поверхонь. Розрахунки в таблиці можна вважати актуальними для стандартної кімнати зі стелями висотою до 3-х метрів.

Тільки перевірені бренди

Варто віддавати перевагу перевіреним брендам і звертати увагу в першу чергу на товари, компанія виробник яких знаходиться на слуху і може дати офіційну гарантію. А все тому, що популярні виробники кондиціонерів піклуються про свій статус і репутацію, від яких безпосередньо залежить кількість продажів. Довіри заслуговує продукція компаній Cooper & Hunter, Gree, Toshiba, Daikin. Звичайно, з цього правила є й винятки. Малопопулярні бренди можуть нічим не поступатися відомим маркам, але краще не ризикувати зайвий раз.

Висока функціональність

Якщо раніше кондиціонер купувався тільки заради охолодження повітря, то зараз перелік корисних функцій даної техніки істотно розширився. Кондиціонер може нагрівати повітря і стати повноцінним замінником інших опалювальних приладів. Крім того до корисних функцій варто віднести фільтрацію, вентиляцію, осушення повітря. На окрему увагу заслуговує іонізація, яка дозволяє захистити приміщення від грибка і бактерій. Всі вищепредставлені марки кондиціонерів мають більшість з цих функцій, тому вони готові гарантувати стабільність і якість роботи.

Насправді критеріїв може бути набагато більше, але оперуючи вже цими параметрами, можна буде швидше визначитися з вибором і придбати дійсно якісний агрегат.

Який критерій при покупці побутової техніки є для вас ключовим?
Ціна
23.49%
Продуктивність і функціональність
38.73%
Габарити та дизайн
6.98%
Перевірений виробник
16.51%
Відгуки покупців
11.11%
Інші фактори
3.17%
Voted: 315

Відгуки покупців про кондиціонери

Якими б привабливими не були описи і характеристики на сайті магазина, про недоліки і реальну ситуацію можуть свідчити тільки чесні відгуки покупців. Добре, що можна вивчити відгуки про кондиціонери в інтернеті і скласти повне уявлення про роботу як самого виробу, так і магазину, який його реалізує. Детально вивчивши всю вище представлену інформацію, можна скласти повну картину стосовно популярних потужних виробів, які можна сміливо купувати.

COOPER&HUNTER CH-S12FTX5:

відгуки про COOPER&HUNTER CH-S12FTX5

GREE GWH07QA-K3DNA2C:

кондиціонер GREE GWH07QA-K3DNA2C

HYUNDAI ARN07HQBUA/ARU07HQBUA:

кондиціонер HYUNDAI ARN07HQBUA/ARU07HQBUA відгуки

COOPER&HUNTER CH-S07FTX5:

CH-S07FTX5 відгуки про кондиціонер

HYUNDAI ARN07HSSUA/ARU07HSSUA Inverter:

HYUNDAI ARN07HSSUA/ARU07HSSUA Inverter відгуки

Більше відгуків на Rozetka.ua

Кондиціонер в будинку стане незамінним помічником, особливо якщо врахувати всі критерії вибору і купити підходящий товар, який буде відповідати вимогам якості та надійності. ТОП 5 кращих кондиціонерів допоможе навчитися орієнтуватися на важливі параметри і звертати увагу не тільки на переваги, але і на недоліки товару.

Незважаючи на те, що спліт-системи небажано встановлювати самостійно, вони мають велику популярність на ринку і дійсно заслуговують на увагу покупців. Такі кондиціонери працюють справно і довговічно, є надійним і перевіреним варіантом техніки, яка готова забезпечити оптимальні мікрокліматичні умови в приміщенні.

Новий Дім
Додати коментар