Кращі холодильники 2022 – рейтинг ТОП-5 популярних моделей

Товари для дому

Габарити, вартість, функціонал холодильників відрізняють одну модель від іншої і змушують задуматися над тим, яка саме техніка зможе стати незамінним помічником. Перед покупкою рекомендовано оцінити рейтинг холодильників за якістю і надійністю 2022 в Україні, щоб вибрати дійсно якісну, ефективну і функціональну кухонну техніку.

Важливо звертати увагу саме на технічні параметри виробу, адже показник ціни не завжди є гарантією якості і надійності. Силова установка сучасних пристроїв дозволяє витримувати великі перепади напруги, що ніяк не позначається на працездатності холодильника. Всі включені в рейтинг холодильників прилади є двокамерними, так як саме цей тип пристроїв знаходиться на піку популярності.

ТОП 5 кращих холодильників за якістю

При створенні рейтингу враховувалися різні параметри і технічні характеристики виробів. В першу чергу це корисний об’єм холодильної та морозильної камери, тип управління, кількість компресорів, габаритні параметри виробу. Можна впевнено заявити, що ТОП 5 холодильників включає найякісніші холодильники, які користуються популярністю у покупців:

 1. SAMSUNG RB29FSRNDSA/UA – кращий холодильник по надійності;
 2. BOSCH KGN39XI326 – самий місткий холодильник;
 3. LIEBHERR CP 4813 – найкраща модель з мінімальною витратою електроенергії;
 4. LG GA-B459SLCM DoorCooling+ – найкраща модель з системою самодіагностики;
 5. Hitachi R-B410PUC6BBK – ідеальний варіант по співвідношенню ціна-якість.
Параметри SAMSUNG RB29FSRNDSA/UA BOSCH KGN39XI326 LIEBHERR CP 4813 LG GA-B459SLCM DoorCooling+ Hitachi R-B410PUC6BBK
Холодильник SAMSUNG RB29FSRNDSAUAДізнатись ціну Холодильник BOSCH KGN39XI326Дізнатись ціну Холодильник LIEBHERR CP 4813Дізнатись ціну Холодильник LG GA-B459SLCM DoorCooling+Дізнатись ціну Холодильник Hitachi R-B410PUC6BBKДізнатись ціну
Колір сріблястий нержавіюча сталь білий графіт білий
Тип двокамерний двокамерний двокамерний двокамерний двокамерний
Система розморожування No Frost холодильне + морозильне відділення холодильне + морозильне відділення немає холодильне + морозильне відділення холодильне + морозильне відділення
Корисний об’єм холодильної камери 192 л 279 л 243 л 234 л 215 л
Корисний об’єм морозильної камери 98 л 87 л 99 л 107 л 115 л
Кількість компресорів 1 1 1 1 1
Тип управління електронне електронне електронне електронне електронне
Габарити (ВхШхГ) 178х59,5х66,8 см 203х60х66 см 201,1х60х65,5 см 186х59,5х68,2 см 190х60х65 см
Вага 63 кг 81,5 кг 69 кг 68 кг 69 кг

Порівнювати голі цифри складно, тому крім технічних параметрів кожної моделі варто оцінити особливості, переваги і недоліки конкретного артикулу. Детальний рейтинг холодильників для дому з відгуками та рекомендаціями щодо вибору – хороший орієнтир у світі якісної та надійної техніки.

Холодильник SAMSUNG RB29FSRNDSA/UA

Холодильник SAMSUNG RB29FSRNDSAUA

Дізнатись актуальну вартість

Цей холодильник має інверторний компресор і цифрове управління, що гарантує довговічність роботи техніки. Фірмова гарантія становить 10 років, а при дбайливому використанні можна назавжди забути про дорогий ремонт цієї техніки. Температура в робочих камерах підтримується з високою точністю, технологія No Frost не допускає утворення паморозі на стінках установки. Як і інші кращі холодильники, він коштує чимало, але очевидні переваги дають знати чому.

Плюси і мінуси
збільшений ресурс роботи системи охолодження
добре опрацьована система охолодження дозволяє зберігати свіжість продуктів
покриття дверей не дряпається і легко миється
глибші бічні полиці для зберігання напоїв
немає можливості регулювати полиці по висоті

Ящик в морозильній, а також полки в холодильній камері повністю висуваються, що гарантує швидкий і зручний доступ до продуктів, можливість безпроблемної оптимізації робочого простору.

Холодильник BOSCH KGN39VI306

Холодильник BOSCH KGN39XI326

Дізнатись актуальну вартість

Що стосується цього пристрою, то він не дарма потрапив в рейтинг холодильників 2022 року, так як наявність величезної кількості корисних функцій і бездоганні технічні характеристики дозволяють ефективно використовувати його більше 10 років. Особливістю техніки можна назвати функцію швидкого заморожування та охолодження навіть під час закладки великої кількості продуктів.

Відзначити потрібно і наявність системи вентилювання MultiAirflow, яка відповідає за підтримання сприятливого мікроклімату, завдяки чому продукти довго залишаються свіжими

Плюси і мінуси
широкий кліматичний клас, може використовуватися при температурі від +10 до +43 C;
вкрай місткий – корисний об’єм холодильної камери 279 л;
покриття Antifingerprint захищає від жирних плям і відбитків пальців.
дійсно важкий, можуть виникнути складності з підйомом на поверх.

Цю та інші позиції бренду BOSCH часто називають найбільш якісними холодильниками завдяки чітко продуманій конструкції, і повній відповідності європейським стандартам якості.

Двокамерний холодильник LIEBHERR CP 4813

Холодильник LIEBHERR CP 4813

Дізнатись актуальну вартість

Бренд зареєстрований в Болгарії, але швидко набрав популярності на території України через інтуїтивно зрозумілу панель управління, стильний дизайну і високу ергономічність. Полиці зручно регулюються, є можливість налаштувати температуру в холодильній і морозильній камері. Потоки повітря між цими відділеннями не циркулюють, тому продукти не обвітрюються і довго залишаються свіжими. Виріб потрапляє в добірку кращих холодильників 2022 так як має вигідні конкурентоспроможні переваги.

Плюси і мінуси
річні витрати електроенергії всього 160 кВт
є функція захисту від дітей
змінний ущільнювач двері
автономне збереження холоду в морозильній камері 30 годин
маленькі ніжки опори
полички виготовлені зі звичайного, а не армованого скла

Ця марка не дарма потрапляє в перелік кращих холодильників в Україні і впевнено завойовує довіру користувачів. Чого вартий тільки найвищий клас енергоспоживання А+++. Виріб не може похвалитися системою розморожування No Frost, але динамічна система розморожування холодильної камери і статична система для морозильної камери на ура справляється зі своїм завданням.

Двокамерний холодильник LG GA-B459SLCM DoorCooling+

Холодильник LG GA-B459SLCM DoorCooling+

Дізнатись актуальну вартість

Як і інші виробники, що випускають вироби з інверторним компресором, компанія LG дає 10 років гарантії його використання і 12 місяців на сам корпус. Крім того, цей холодильник може похвалитися наявністю технології DoorCooling+.

На відміну від попередньої версії, нова охолоджує температуру всередині холодильної камери на 35% швидше, що безсумнівно позначається на якості і тривалості зберігання. Це дійсно хороший холодильник, здатний працювати при температурі від +10 до +43 °С, зберігаючи правильну температуру всередині холодильної та морозильної камер.

Плюси і мінуси
дуже місткий;
технологія компанії LG Total No Frost дозволяє забути про розморожування холодильної та морозильної камер;
зручна система самодіагностики в разі поломки зможе розповісти про проблему.
всього 3 полички з загартованого скла в комплекті.

Цю техніку можна сміливо віднести до категорії найнадійніших холодильників завдяки компресору, інтелектуальній системі діагностики, швидкому і рівномірному охолодженню.

Холодильник Hitachi R-B410PUC6BBK

Холодильник Hitachi R-B410PUC6BBK

Дізнатись актуальну вартість

Ця техніка – творіння японських майстрів, які точно знають, яким має бути якісний і надійний холодильник. Ось вже хто вміє робити кращі недорогі холодильники з популярною нині системою розморожування No Frost, функцією автономного збереження холоду та інверторним компресором. Тому компанія сміливо дає 36 місяців офіційної гарантії на корпус і нарікання у покупців практично відсутні.

Плюси і мінуси
стандартні габаритні параметри – відмінно впишеться в будь-яку кухню;
може автономно підтримувати холод в морозильній камері при відключенні електрики до 18 годин;
в конструкції передбачений фільтр з антибактеріальним і дезодоруючим ефектом.
невисока потужність заморозки – 8 кг/24 год;
маркий фасад.

Всі ми звикли бачити на кухні стандартні білі холодильники, так що знайти оригінальний і в той же час функціональний варіант не так просто. Так що чорний Hitachi R-B410PUC6BBK те, що потрібно.

Типи холодильників

Після ознайомлення з ТОП-5 холодильників 2022, ви напевно дізналися багато нової цікавої інформації, але для тих, хто все ще шукає свою ідеальну техніку, важливо розібратися в видовому розмаїтті виробів. Вони можуть мати різний тип компресора, управління, систему розморожування. Все це впливає на зручність експлуатації і технічні характеристики виробу.

По виду вони поділяються на стандартні двокамерні French Door і більш інноваційні Side-by-Side. У перших морозильне відділення розташоване під або над холодильним відсіком і займає набагато менше місця. Холодильники Side-by-Side двостулкові, з дверцятами, холодильник і морозильна камера в одному корпусі.

Найкращі холодильники повинні відповідати високим стандартам якості, але при цьому можуть мати абсолютно будь-яку систему охолодження::

 • компресійні – найбільш поширені, в яких охолодження відбувається за рахунок роботи компресора, він і змушує холодоагент циркулювати;
 • абсорбційні, робота системи охолодження яких налаштована шляхом нагрівання теплообмінника, що призводить до циркуляції охолоджуючої рідини;
 • термоелектричні, в яких холодоагент і зовсім відсутній, а функцію охолоджувачів виконують напівпровідникові пластини, через які проходить електричний струм.

Також ці побутові прилади можна класифікувати за кількістю камер, місцем розташування морозильної камери, способом установки. Якщо ви сумніваєтеся в тому, який холодильник краще, варто звернутися за допомогою до продавця консультанта обраного магазину, почитати відгуки і обов’язково враховувати якомога більше критеріїв вибору по своїм потребам.

Основні критерії вибору холодильника

Говорити про переваги і недоліки тієї чи іншої моделі можна тільки суб’єктивно, адже те, що шукає один покупець, абсолютно не підходить іншому. Тому недостатньо орієнтуватися на рейтинг холодильників для дому, важливо знати, які критерії важливі конкретно для вас, тому коротко згадаємо кожен з них.

критерії вибору холодильника

Габарити холодильника

Перед тим як вибрати холодильник, важливо визначитися з місцем для установки техніки і, виходячи з цього, вибирати тип моделі. Виміряйте довжину, ширину і висоту доступного простору, переконайтеся в наявності розетки в стіні, біля якої буде встановлено холодильник. Співвідношення висоти і глибини в однокамерних холодильниках не перевищує 150х60 см, але куди більшим попитом користуються двокамерні моделі з габаритами 200х60 см.

Вищезазначені холодильники сайд-бай-сайд мають ще більші розміри – ширина до 120 см, але це ніяк не позначаються на зайвому споживанні електроенергії, завдяки ощадливому компресору. У таку камеру можна легко завантажити двотижневий запас продуктів для чотирьох чоловік. Окремою перевагою можна назвати наявність у більшості з них міні-бару.

Місткість

Цей параметр можна оцінити за загальним і корисним об’ємом холодильника. Останній показник говорить про те, яка кількість продуктів може без проблем поміститися всередині. Для розрахунку потрібної місткості можна використовувати просту формулу – для першої людини 120 літрів + 60 літрів на кожного наступного члена сім’ї. Якщо ви звикли часто готувати вдома, в тому числі напівфабрикати, варто подбати про необхідну місткість морозильної камери. Для сім’ї з 3-4 чоловік кращий холодильник з нижньою морозильною камерою об’ємом від 200 до 300 літрів.

Тип компресора

Тут все просто – виділяють холодильники з інверторним компресором і звичайним. Інверторний компресор працює тихо, має гарантію 10 років, але коштує дорожче. Звичайний більш захищений від перепадів напруги, але вже вважається застарілою технологією. Кількість компресорів говорить про те, чи можна встановлювати автономні режими в холодильній і морозильній камері. Огляд холодильників пропонує ознайомитися з цією інформацією по кожній позиції з ТОПу.

Кліматичний клас

Багато покупців не звертають уваги на цей показник, поки справа не доходить до поломки і необхідності ремонту по гарантії. Невідповідність умов експлуатації кліматичному класу пристрою може служити підставою для відмови в гарантійному ремонті. Вибрати холодильник можна відповідно до одного з 4-х кліматичних класів.

Клас Умови експлуатації Примітка
N від +16 до +32 °С стандартна модель
SN від +10 до +32 °С підходить також для погано опалюваних приміщень
ST від +18 до +38 °С для більш жарких регіонів
T від +18 до +43 °С може працювати навіть під прямими сонячними променями

Уточніть інформацію про вибраний товару у представника магазину або компанії виробника.

Холодоагент

Цей параметр особливо враховується тими, хто піклується про екологічну безпеку і переживає за стан планети, озоновий шар якої руйнується. Використання фреону в якості холодоагенту є однією з причин. Благо багато брендів подбали про виробництво кращих холодильників, які працюють на ізобутані R-600. Також екологічно безпечними є холодоагенти з пропану, етилену і пропілену. У побутових холодильниках найчастіше використовуються різні суміші і агент R-16, безпечні для людини і навколишнього середовища.

Рівень шуму

На рівень шуму впливає тип і кількість компресорів, але якщо його не буде встановлено в кухні, суміщеній з вітальнею, або однокімнатній гостинці, то особливо переживати не варто. Хороші холодильники мають рівень шуму до 40 Дб – це рекомендований показник, який не буде викликати дискомфорту.

Система заморожування і розморожування

Радянські холодильники, які розморожувалися вручну, вже не випускаються. Тепер існує дві основні системи заморожування і розморожування – крапельна і No Frost. У перших волога збирається на задній стінці і стікає в спеціальний піддон, це ніяк не впливає на якість зберігання продуктів або зручність експлуатації, так як з піддону рідина випаровується сама. Але раз на півроку рік такі пристрої потребують розморожування. Система Ноу Фрост не має в цьому  потреби, але має інший недолік – робота вентилятора може впливати на обвітрюваність продуктів, що зберігаються без контейнера.

Розташування та розмір морозильної камери

У рейтинг холодильників за якістю і надійностю 2022 в Україні потрапили популярні на ринку вироби з розташованою внизу морозильною камерою, об’ємом від 87 до 138 л. Але є й інші варіації, при яких морозильна камера розташовується вгорі або збоку холодильного відсіку. Якщо ви звикли виготовляти велику кількість напівфабрикатів, заморожувати овочі та фрукти на зиму, то важливо вибирати холодильники з великим об’ємом морозильної камери. Бажано, щоб полички повністю висувалися, так їх можна навантажити доверху.

Додаткова функціональність

Сюди можна віднести всякі цікаві, але не обов’язкові розробки. Просто жити з ними комфортніше і простіше. У ТОП холодильників 2022 потрапили моделі до 20000 гривень без непотрібних наворотів і з виключно корисними функціями. Наприклад, наявністю індикатора відчинених дверцят, щоб не втрачати холод всередині, і запобігати можливості нещільного закриття дверцят. Дуже корисна функція автономного збереження холоду, особливо в регіонах, де є скачки напруги і проблеми з відключенням світла.

Не зайвими також будуть функція суперзаморозки, істотно заощаджуюча час, система захисту від дітей і можливість регулювати полички по висоті. А ось вугільний фільтр і антибактеріальне покриття це більше маркетинговий хід, який позначається тільки на вартості холодильника.

Марки надійних виробників холодильників

Безсумнівно, кращі виробники холодильників це компанії, що зарекомендували себе на ринку бездоганною якістю своєї техніки і надають офіційну гарантію від 12 до 36 місяців. Це Liebherr, Gorenje, Samsung, Snaige, LG. Відомі компанії пропонують великий вибір техніки, мають багато моделей в лінійці на будь-який смак, колір і гаманець. Не упускайте з виду також техніку:

 • Sharp;
 • Bosch;
 • Siemens;
 • Атлант;
 • BEKO.

Цей перелік дозволить вам зорієнтуватися в списку гарантовано надійних виробників і вирішити, яку марку холодильника вибрати без побоювань. Фактично всі пристрої, що працюють на інверторному компресорі, мають додаткову гарантію його роботи в 10 років. Краще довіряти перевіреним брендам, тоді ризик купити неякісну техніку скорочується до мінімуму.

Який критерій при покупці побутової техніки є для вас ключовим?
Ціна
27.33%
Продуктивність і функціональність
34.19%
Габарити та дизайн
5.51%
Перевірений виробник
16.91%
Відгуки покупців
13.73%
Інші фактори
2.33%
Voted: 816

Популярні питання про холодильники

Який холодильник краще крапельний або Ноу Фрост?
Який компресор краще для холодильника?
Який холодильник краще з верхньою або нижньою морозильною камерою?

Відгуки покупців про холодильники

Крім технічних параметрів, кращі холодильники 2022 потрапляли в ТОП-5 на основі відгуків покупців про товар. Користувачі з задоволенням діляться своєю думкою і не соромляться відкрито говорити як про переваги, так і про недоліки купленої техніки. Але в топ холодильників потрапили, безумовно, надійні моделі, які відрізняються винятковою якістю збірки і довговічністю використання.

SAMSUNG RB29FSRNDSA/UA:

Холодильник SAMSUNG RB29FSRNDSA/UA відгуки

BOSCH KGN39XI326:

Відгук про холодильник BOSCH KGN39XI326

LIEBHERR CP 4813:

LIEBHERR CP-4813 відгуки

LG GA-B459SLCM DoorCooling+:

Відгук про холодильник LG GA-B459SLCM DoorCooling+

Hitachi R-B410PUC6BBK:

Відгук про холодильник Hitachi R-B410PUC6BBK

Більше відгуків

Рейтинг холодильників не може включити абсолютно всі якісні і популярні на ринку моделі, але ретельно розписані критерії вибору дозволять купити надійного помічника, навіть якщо його немає в ТОП-5 за версією даної підбірки. Це відносно дорога техніка, до вибору якої потрібно ставитися з розумом. Тому не зайвим буде почитати відгуки про холодильники, провести порівняння декількох моделей.

Більш зручні і сучасні пристрої мають електронне управління, за допомогою якого може здаватися точний температурний режим. Вироби No Frost не потребують розморозки, незважаючи на це, важливо проводити гігієнічне прибирання раз на рік і стежити за правильною упаковкою продуктів харчування перед тим, як відправити їх в холодильник. Важливо дотримуватися рекомендацій в інструкції по експлуатації і тоді холодильник буде служити довго і справно.

Новий Дім
Додати коментар