Найкращі капсульні кавомашини – рейтинг ТОП-5 моделей 2022

Товари для дому

Кава – не просто напій, з якого у багатьох починається ранок, а улюблений аромат і бадьорість. Але старі способи приготування кави відходять у минуле, особливо в побутових умовах, зберігаючись хіба що в автентичних кав’ярнях. Тому ми підготували для вас рейтинг капсульних кавомашин, які не просто зручні та практичні, але й дозволяють швидко готувати улюблений вид кави за невеликі гроші.

Капсульні кавоварки значно спрощують життя, до них не потрібно вибирати спеціальну каву, і вони все більше і більше завойовують популярність. Тому, така техніка заслуговує на вашу увагу, а ми пропонуємо максимально корисний огляд актуальних моделей таких кавомашин.

ТОП-5 найкращих капсульних кавоварок

Кожна з представлених в огляді кавоварок вигідно відрізняється від інших моделей – ми враховували особливості та переваги техніки при складанні рейтингу для зручності вашого вибору.

  1. KRUPS DOLCE GUSTO KP1A0131 – у цікавому роботизованому дизайні.
  2. Scishare Smart Coffee Machine S1102 White by Xiaomi – найлегша модель.
  3. KRUPS DOLCE GUSTO Genio S Plus KP340831 – найкраща капсульна кавомашина з капучинатором та сенсорним керуванням.
  4. Nespresso Lattissima Touch EN560.S Silver – з найбільшою кількістю програм для напоїв.
  5. Dolce Aroma LOLA-A із системою Dolce Gusto – найдешевша капсульна кавомашина.
Параметри KRUPS DOLCE GUSTO KP1A0131 Scishare Smart Coffee Machine S1102 KRUPS DOLCE GUSTO Genio S Plus KP340831 Nespresso Lattissima Touch EN560.S Silver Dolce Aroma LOLA-A із системою Dolce Gusto
Кавоварка KRUPS DOLCE GUSTO KP1A0131

Дізнатись ціну

Кавоварка Scishare Smart Coffee Machine S1102 White by Xiaomi

Дізнатись ціну

Кавоварка KRUPS DOLCE GUSTO Genio S Plus KP340831

Дізнатись ціну

Кавоварка Nespresso Lattissima Touch EN560.S Silver

Дізнатись ціну

Кавоварка Dolce Aroma LOLA-A s sistemoy Dolce GustoДізнатись ціну
Тип Капсульна Капсульна Капсульна Капсульна Капсульна
Об’єм резервуару для води, л 0.8 0.58 0.8 0.9 0.9
Комплектація Кавоварка

Інструкція

Гарантійний талон

Кавоварка

Інструкція

Гарантійний талон

Кавоварка

Інструкція

Гарантійний талон

Кавоварка

Інструкція

Гарантійний талон

Кавоварка

Інструкція

Приготування капучино Ручне Відсутнє Автоматичне Автоматичне Без капучинатора
Тиск пари 15 бар 19 бар 15 бар 19 бар 15 бар
Автоматичне приготування напоїв Капучино

Латте

Лунго

Еспресо

Американо

Еспресо

Капучино

Латте

Еспресо

Американо

Капучино

Латте

Латте макіато

Рістретто

Еспресо

Керування Кнопкове Механічне Сенсорне Сенсорне Кнопкове
Габарити (ВхШхГ), см 26.6 x 13.6 x 27.6 33 х 8.5 х 21.5 27.3 x 11.2 x 28.6 25.8х32х17.3 30.8 х 16.7 х 30.2
Країна-виробник Індонезія Китай Китай Швейцарія Китай

Капсульна кавоварка KRUPS DOLCE GUSTO KP1A0131

Кавоварка KRUPS DOLCE GUSTO KP1A0131

Дізнатись актуальну вартість

Рейтинг капсульних кавомашин 2022 відкриває модель від німецького бренду KRUPS. Перша відмінність цієї кавоварки – «розумна капсула», яка регулює високий тиск апарату для максимальної віддачі будь-якого з вибраних напоїв. Тиск у машині – на рівні 15 бар, чого цілком достатньо для появи кремової пінки.

Модель також відрізняється енергетичною ефективністю, в ній є еко-режим, який вимикає техніку вже після 5 хвилин бездіяльності, заощаджуючи вашу електрику.

Асортимент напоїв досить широкий: це не лише класика – американо та еспресо, а й лунго, латте макіато, капучино, шоколад та навіть чай. Також ви зможете готувати холодні напої, що актуально у спекотний час року. Виробник дає 2 роки офіційної гарантії, але у вас є 10 років для ремонту. Це означає, що навіть через 10 років після відходу моделі з виробництва, ви можете легко полагодити пристрій (на складі є всі необхідні деталі, які зберігаються 10 років, а також 3D принтери, які надрукують будь-яку необхідну деталь).

Плюси і мінуси
Цікавий дизайн.
Невисока ціна.
Компактні розміри.
Білий колір поверхні, що легко брудниться.

Кавоварка Scishare Smart Coffee Machine S1102 White by Xiaomi

Кавоварка Scishare Smart Coffee Machine S1102 White by Xiaomi

Дізнатись актуальну вартість

Продовжує ТОП капсульних кавомашин модель від всесвітньо відомого бренду Xiaomi. Це проста в експлуатації кавоварка з витонченим дизайном, яка вміє готувати 2 види класичних кавових напоїв: еспресо і американо. Для цього достатньо повернути важіль та натиснути кнопку.

У машинці встановлено продуктивний електричний насос, який створює тиск в 19 бар для насиченого смаку кави, її оптимальної температури та яскравого аромату. Простій у цій моделі виключено, так як кавоварка сама вимикається через 10 хвилин бездіяльності.

Звичайно ж, Scishare Smart Coffee Machine легко вписати в екосистему техніки Xiaomi та керувати нею у додатку MiHome. Уявіть – прокидаєтеся вранці, берете смартфон, вибираєте напій, і поки ви дійдете до кухні, ароматна кава буде готова!

Ще одна зручність – функція чайника. Машина подає підігріту до оптимальної температури воду, щоб ви могли заварити чашку чаю.

І, звичайно ж, Scishare Smart виконана з безпечних матеріалів високої якості, стійких до високих температур та іржі.

Плюси і мінуси
Стильний дизайн.
Керування через смартфон.
Високий тиск 19 бар.
Функція чайника.
Регулювання міцності кави.
Лише 2 види напоїв.
Відносно висока вартість.

Капсульна кавоварка KRUPS DOLCE GUSTO Genio S Plus KP340831

Кавоварка KRUPS DOLCE GUSTO Genio S Plus KP340831

Дізнатись актуальну вартість

Ця претендентка на звання «найкращої» в ТОП кавомашин капсульного типу – ще одна модель від KRUPS. Вона також відрізняється елегантним дизайном та компактним корпусом, під яким реалізована інновація Espresso Boost для насиченого еспресо. Об’єм та температуру напоїв можна регулювати (в межах 300 мл). Щоб приготувати напій, достатньо вставити капсулу до приймача, перемістити важіль – і кава готується!

KRUPS DOLCE GUSTO Genio S Plus KP340831 готує не тільки гарячі американо та капу чино, але й холодні напої, наприклад, айс латте. У вашому розпорядженні вибір більш ніж 30 варіантів напоїв, завдяки різноманітності капсул від NESCAFÉ. Це і гранде, і гарячий шоколад та інші. Ви можете регулювати міцність кави, виходячи з власних уподобань.

Плюси і мінуси
Сенсорне керування.
Великий вибір капсул.
Стильний дизайн.
Тиха робота.
Компактні розміри.
Відносно висока вартість.

Капсульна кавоварка Nespresso Lattissima Touch EN560.S Silver

Кавоварка Nespresso Lattissima Touch EN560.S Silver

Дізнатись актуальну вартість

Ще одна «перлина» у рейтингу капсульних кавоварок – машина Nespresso Lattissima Touch. Це техніка у сучасному дизайні, яка обладнана запатентованою системою автоматичного приготування капучино. Вибір напоїв у вас дійсно великий: американо, капучино, латте, латте макіато, рістретто та еспресо, а також гаряче молоко. Ви також маєте можливість вибору щільності піни. Тиск апарата на висоті – 19 бар. Також передбачено автоматичне промивання системи від залишків молока, а після використання ємність можна помістити для зберігання до холодильника. Також апарат сигналом повідомляє про те, що його потрібно очистити.

Машина вимикається через 9 хвилин після бездіяльності. Керування полегшують сенсорні зрозумілі кнопки.

Плюси і мінуси
Великий вибір напоїв.
Стильний дизайн.
Самоочищення.
Високий тиск 19 бар.
Швейцарська збірка.
Сенсорне керування.
Висока вартість.

Капсульна кавоварка Dolce Aroma LOLA-A із системою Dolce Gusto

Кавоварка Dolce Aroma LOLA-A s sistemoy Dolce Gusto

Дізнатись актуальну вартість

Підбиває підсумок рейтингу найкращих капсульних кавомашин модель Dolce Aroma LOLA-A. Це проста кавоварка без капучинатора з тиском 15 бар. Перевага в тому, що вона працює з усіма капсулами системи Dolce Gusto, а значить, у вас великий вибір напоїв. Управління – кнопки та важіль, дизайн – сучасний у стилі «робот», можна вибрати один із яскравих кольорів кавомашини.

Плюси і мінуси
Дуже бюджетна модель.
Простота керування.
Стильний вигляд.
Бувають протікання.
Невисока якість матеріалів.

Типи капсульних систем

Вибір капсульної кавомашини варто розпочати з вибору капсульної системи. Сьогодні їх на українському ринку безліч, але пропонуємо розібрати найпоширеніші.

Nespresso

Кавомашина з капсульною системою Nespresso

Одна з перших систем компанії Nestle, яку представили світові ще в 1986 році. Система видає тиск 19 бар для отримання ароматної кави. З цією системою на сьогоднішній день працюють лише 2 бренди: Krups та DeLonghi.

Для системи розроблено майже 3 десятки видів капсул з різними добавками та варіаціями міцності. Також є капсули без кофеїну. Продаються, зазвичай, у фірмових магазинах.

Плюс у тому, що можна придбати аналоги, які на порядок дешевші за оригінал, смак кави прийнятний. Є також порожні капсули, в які можна завантажувати звичайну вже мелену каву, щоб зробити порцію ще вигіднішою.

Плюси і мінуси
Машини класу Premium.
Можна готувати власну каву у порожніх капсулах.
Великий асортимент смаків.
Є альтернативні капсули.
Оригінальні капсули дорогі та продаються лише у фірмових торгових точках.
Немає чаю та гарячого шоколаду.
Кавомашини дорожчі, ніж в інших фірм.
Машини з капучинатором особливо дорогі.

Tassimo

Кавомашина з капсульною системою Tassimo

Якщо ви не знаєте, яку капсульну кавомашину вибрати, зверніть увагу на капсульну систему Tassimo. Її винайшли у Сполучених Штатах, а використовують у кавоварках німецької фірми Bosch. Найчастіше ці кавоварки можуть читати штрих-код з інформацією про приготування. Працюють машини на зниженому тиску 3,3 бар. Капсули тут більші в порівнянні з аналогами та кави в них також більше, а порошок, як правило звичайний замість спресованого, тому і не потрібен занадто високий тиск. Доступно близько 15 варіантів смаків кави по 16 капсул в одній упаковці. Але якщо хочеться кава з молоком, то капсули для кави та молока окремі, а це зробить напій у 2 рази дорожчим.

Плюси і мінуси
Багато кави у капсулах.
«Розумна» система.
Набір із 16 капсул, це вигідно.
Недорогі кавомашини.
Потрібно протирати сканер кодів.
Використовується розчинна кава.
Невеликий вибір смаків.
Молочні напої з сухого молока, капсули окремо.

Dolce Gusto

Капсульна система Dolce Gusto у кавоварці

Ще одна система для кавомашин на капсулах від компанії Nestle – як бюджетніший аналог Nespresso. Кавомашини для системи випускає лише один бренд – Krups, але вартість обладнання невисока. Правда і якість збірки поступається апаратам, що працюють на Nespresso. При цьому великий вибір смаків – понад 20, серед яких лише класичної кави 13 варіацій. Є і чай-латте із спеціями. Для молочних напоїв використовується сухе молоко, що впливає на смак і вартість, це стосується і напоїв з шоколадом.

Плюси і мінуси
Великий вибір смаків.
Капучино вміють робити навіть найпростіші моделі машин.
Недорогі капсули та кавомашини.
Техніка періодично ламається.
Є капсули з сухим молоком та розчинною кавою.
Кави менше, а значить, напій менш міцний і не так бадьорить.

Як вибрати капсульну кавоварку?

При покупці машини для кави важливо знати не тільки види капсульних кавомашин, але і враховувати ряд критеріїв.

  1. Тиск. Від нього залежить швидкість отримання кави. Зазвичай цей показник тримається на позначці 15-19 бар – цього достатньо для швидкого та якісного приготування напою. Якщо ви любите лише еспресо, вистачить і нижчого тиску до 9 бар.
  2. Тип капсул. Максимальний плюс, коли кавомашина вміє працювати з капсулами різних систем, перерахованих вище та інших.
  3. Об’єм резервуару. Зазвичай, резервуари в машинах для дому невеликі – від 0,5 до 1,5 літра. Цього об’єму вистачить для невеликої родини, а ось для офісу варто вибирати більший об’єм.
  4. Потужність. Від неї залежить нагрівання води – чим вище потужність, тим швидше апарат готовий до варіння вашої кави. Побутові прилади зазвичай розраховані на 1,3-1,5 кВт, чого цілком достатньо.
  5. Капучинатор. Якщо вам до смаку напої з молоком, звертайте увагу на наявність капучинатора. Якщо в машинці він є, ви отримаєте латте з пишною піною із справжнього молока, а не з капсули з сухою сумішшю. Але таким машинам потрібно більше догляду і концепція «зварити каву натисканням на одну кнопку» трохи втрачає себе.

Також читайте: Як вибрати кавомашину?

Який критерій при покупці побутової техніки є для вас ключовим?
Ціна
27.33%
Продуктивність і функціональність
34.19%
Габарити та дизайн
5.51%
Перевірений виробник
16.91%
Відгуки покупців
13.73%
Інші фактори
2.33%
Voted: 816

Відгуки про капсульні кавомашини

Обираючи найкращу кавомашину капсульного типу, не завадить вивчення відгуків користувачів, щоб розуміти, наскільки гарна та чи інша модель.

KRUPS DOLCE GUSTO KP1A0131

Відгук про кавомашину KRUPS DOLCE GUSTO KP1A0131 Додатковий відгук про кавомашину KRUPS DOLCE GUSTO KP1A0131

Scishare Smart Coffee Machine S1102 White by Xiaomi

Відгук про кавомашину Scishare Smart Coffee Machine S1102 White by Xiaomi Додатковий відгук про кавомашину Scishare Smart Coffee Machine S1102 White by Xiaomi

KRUPS DOLCE GUSTO Genio S Plus KP340831

Відгук про кавомашину KRUPS DOLCE GUSTO Genio S Plus KP340831 Додатковий відгук про кавомашину KRUPS DOLCE GUSTO Genio S Plus KP340831

Nespresso Lattissima Touch EN560.S Silver

Відгук про кавомашину Nespresso Lattissima Touch EN560.S Silver Додатковий відгук про кавомашину Nespresso Lattissima Touch EN560.S Silver

Dolce Aroma LOLA-A с системой Dolce Gusto

Відгук про кавомашину Dolce Aroma LOLA-A с системой Dolce Gusto Додатковий відгук про кавомашину Dolce Aroma LOLA-A с системой Dolce Gusto

Більше відгуків на Rozetka.ua

Також читайте: Рейтинг кавомашин 2022 – ТОП-5 кращих моделей для дому

Отже, ми представили вам найкращі капсульні кавомашини. В огляді є як маленькі та дешеві моделі, так і солідніші марки кавоварок з таблетками.

Але варто пам’ятати головне: хороша кавомашина під капсули – це апарат, який працюватиме без збоїв і швидко готуватиме смачну та ароматну каву.

Новий Дім
Додати коментар