Робот-пилосос Neatsvor X520 – огляд характеристик та особливостей

Товари для дому

Сьогодні роботом-пилососом вже важко когось здивувати, але при покупці важливо вибрати дійсно розумну техніку, а не просто цікаву технічну новинку.

Огляд робота-пилососа Neatsvor X520 допоможе вам зробити вибір на користь «розумного», компактного, практично безшумного і дійсно сучасного девайса. Читайте, розмірковуйте та вибирайте корисну техніку для дому, щоб ще однією турботою поменшало.

Комплектація робота-пилососа Neatsvor X520

Гаджет йде в комплекті з коробкою із щільного картону з пластиковою ручкою для перенесення. Усі деталі складені ергономічно та компактно у картонних осередках, що зводить ризик їх пошкодження при транспортуванні до мінімуму.

Зовнішній вигляд упаковки робота пилососу Neatsvor X520 Що входить до комплектації робота пилососу Neatsvor X520

Крім, власне, самого робота-пилососа, в упаковці ви знайдете:

 • Зарядку-базу.
 • Адаптер для підключення бази до мережі 220В.
 • Ємність під воду із заздалегідь передбаченою серветкою з мікрофібри.
 • 1 змінну серветку.
 • Пульт ДУ.
 • Запасні фільтри: з поролону та НЕРА.
 • Набір запасних щіток на випадок поломки штатних.
 • Спеціальна щітка для догляду та очищення резервуару.

Комплектація для робота пилососу Neatsvor X520

Можна на перший погляд оцінити комплектацію і зробити висновок, що вона в повному обсязі.

Характеристики

Основні параметри, заявлені виробником такі:

 • Акумулятор Li-Ion, розрахований на 5200 мА*год.
 • Максимальна площа прибирання: 250 квадратних метрів.
 • Потужність всмоктування становить до 6000 Па.
 • Автономна робота до 3 годин.
 • 600 мл – об’єм пилозбірника.
 • Місткість для води на 350 мл.
 • Можливість прохідності перешкод висотою до 1,5 см.
 • Габарити: 330х75 мм.

Важливий момент у тому, що згідно з технічними характеристиками Neatsvor x520 – робот на потужній батареї, який може прибрати пристойну площу, працюючи при цьому до 3-х годин без заряджання. За фактом, подібні роботи-пилососи, оснащені гіроскопом, забезпечують ефективне прибирання площі 60-80 «квадратів». Ця модель розрахована на більше – цілих 250 квадратних метрів, але це за умови, що прибирання буде проводитись у прямокутному приміщенні без перешкод. У побутових умовах, за наявності меблів та різних обмежень, оптимальна квадратура прибирання – близько 60 м.кв.

Як працює робот пилосос Neatsvor X520

Зовнішній вигляд Neatsvor X520

Перше, що впадає у вічі – чорний блискучий пластиковий корпус. Зверху нанесено логотип компанії та розташовані 2 кнопки – одна запускає пристрій або включає паузу, друга відправляє робота на базу для заряджання.

Зовнішній вигляд робота пилососа Neatsvor X520

Крім того, на пристрої знаходиться індикатор – лампочка починає світитися, коли пристрій підключається до Wi-Fi.

У фронтовій частині є невеликий бампер, який робить зіткнення з перешкодами м’якими і захищає електроніку від випадкових ударів і «струсів».

Багатьох хвилює, а що з пилозбірником? Його місткість становить 0,6 літрів – це один із рекордних показників серед аналогічних моделей. Замість пилозбірника до роз’єму можна приєднати ємність для води на 0,35 літра. Зверху є спеціальний насос, який відповідає за налаштування подачі води. Також, оглядаючи корпус, можна знайти відсік для збирання сміття.

Пристрій та функції робота пилососу Neatsvor X520

Серветка з мікрофібри, яка є в комплекті, кріпиться липучками, а її зволоження відбувається з 6 отворів одночасно.

Внизу приладу розташовані 3 щітки – центральна та пара бічних. Центральну щітку можна відкрутити, щоб вимити або очистити від забруднень.

Щітки на роботі пилососу Neatsvor X520

В цілому, зовнішній вигляд пилососа цілком стандартний, а збірка дуже якісна – всі деталі щільно підігнані, нічого не хитається, немає люфту та скрипів.

Ключові особливості Neatsvor X520

Огляд Neatsvor X520 був би неповним без детального аналізу його властивостей і особливостей. Однією з головних таких характеристик є той факт, що керувати апаратом можна відразу двома способами: як за допомогою пульта дистанційного керування, так і використовуючи мобільний додаток. Він називається Tuya Smart. Потрібно завантажити софт, зареєструватися та авторизуватись. Після цих нескладних дій потрібно сканувати QR-код із пилососа, після чого він підключиться до мережі Wi-Fi.

На підключення потрібно витратити час – деяким користувачам знадобилося до 7 хвилин, щоб налаштувати перше підключення. Говорячи про Neatsvor x520, відгуки на користь проблем із підключенням дійсно зустрічаються.

Але в цілому додаток зручний та продуманий. У ньому можна переглянути карту прибирання та шлях проходження приладу. Під картою також можна знайти інформацію про те, як довго тривало прибирання та наскільки розряджений акумулятор.

Програма досить функціональна. У додатку можна:

 • Запустити або закінчити прибирання.
 • Налаштувати потужність всмоктування.
 • Примусово відправити «помічника» на базу.
 • Запустити режим: автоматичний, точковий, вздовж стін та ін.
 • Налаштувати ручне керування та інше.

Зовнішній вигляд карти прибирання робота пилососа Neatsvor X520

До того ж, якщо зазирнути в налаштування програми, можна знайти можливість зміни імені робота, задати початок прибирання на певний час – це стосується не тільки годин, але і днів тижня. Наприклад, можна встановити старт прибирання на четвер, о 8.00. Користувач також може поділитися правами на управління з членами сім’ї. Іноді у відповідному розділі налаштувань можна знайти свіжу прошивку.

Щодо пульта, то він також досить зручний в управлінні. На ньому багато кнопок – всі вони потрібні та функціональні, а також передбачений РК-дисплей. На екрані ви побачите дані прибирання (включаючи тривалість). Кнопки не сенсорні, прогумовані, тому приємні на дотик. Натискання кнопок відбувається без зусиль – до легкого клацання. Пультом можна запустити будь-який режим прибирання, відправити робота на базу, зупинити прибирання або обрати паузу.

Пульт керування роботом пилососом Neatsvor X520

У нижній частині пульта є низка кнопок, за допомогою яких можна регулювати потужність всмоктування, встановити режим прибирання в одній кімнаті, вибрати вологе прибирання або налаштувати графік роботи робота-пилососа. Можна також вибрати можливість прибирання по периметру кімнати.

Важливо! Врахуйте, що при кожному вході до додатку необхідно вибирати потужність всмоктування, так як за замовчанням завжди стоїть weak (слабка).

В цілому, функціонал пульта та програми ідентичний, а користувачеві потрібно просто вибрати, як йому зручніше керувати технікою.

На замітку! Говорячи про Neatsvor x520, інструкція російською до нього докладно описує всі характеристики, налаштування та параметри, хоча перші моделі випускалися з інструкцією лише іноземними мовами.

Якість прибирання

Якість прибирання необхідно було перевірити дослідним шляхом. Ми протестували робота як на сухому, так і вологому прибиранні. Ось які результати ми отримали.

Сухе прибирання

Робот їздить по кімнаті змійкою, заглядаючи у кожен куточок. У нашому випадку висота дозволяє йому проникнути навіть під дверцята кухонного фасаду (залежить від конструкції меблів). Робот ретельно «обходить територію», не залишаючи неприбраних ділянок. Робота при цьому не шумна і швидка – кімнату у 27 квадратних метрів робот якісно прибрав лише за 23 хвилини.

Ми спеціально ускладнили завдання девайсу, розсипавши на підлозі борошно та пісок. З борошном у робота виникли деякі труднощі – частина залишилася на підлозі, а ось пісок він прибрав на «п’ятірку».

Вологе прибирання

Під час вологого прибирання робот також ретельно проходить по всьому приміщенню, рівномірно розподіляючи воду по підлоговому покриттю. Води на серветку подається небагато (щоб не здувся ламінат або паркет), але достатньо, щоб усунути плями та освіжити квартиру. Шум при вологому прибиранні також знаходиться в допустимих межах і не дратує.

Neatsvor x520 vs x500 vs x600

Neatsvor має ще 2 «братів»: x500 і x600 – схожі моделі, які варто порівняти між собою. Ви зможете зі зручністю оцінити всі 3 роботи та побачити явні відмінності, щоб прийняти рішення на користь найбільш функціональної моделі.

Параметри/модель X500 X520 X600
Навігація Гіроскоп Гіроскоп Лазер
Потужність всмоктування 3000 Pa 6000 Pa 4000 Pa
Можливість планування Є Є Є
Об’єм пилозбірника 600 мл 600 мл 600 мл
Об’єм резервуара для води 350 мл 350 мл 350 мл
Роликова щітка Передбачена Передбачена Передбачена
Голос Є Є Є
Голосовий помічник + + +
Управління в додатку Так Так Так
Можливість збереження мапи Ні Ні Так
Висота апарату 7,5 см 7,5 см 9,8 см
Висота перешкоди, яку може здолати робот 1,5 см 1,5 см 2 см
Тривалість роботи 90-120 хв 150-180 хв 90-120 хв
Ємність акумулятора 2500 мА*год 5200 мА*год 2500 мА*год

Як бачите, за деякими параметрами робот пилосос Neatsvor x520 впевнено обходить навіть новішу модель. Тим більше, що потужність всмоктування та ємність батареї – дуже важливі параметри.

Neatsvor x520: відгуки користувачів

Найбільш розгорнуті відгуки можна знайти на відомому маркетплейсі Aliexpress – саме тут його почали купувати перші користувачі. Вони особливо оцінили невисокий рівень шуму, потужність та ємність батареї. Також практично всім покупцям подобається зручне керування через додаток та з пульта ДУ.

Перший відгук про роботу робота пилососа Neatsvor X520 Другий відгук про роботу робота пилососа Neatsvor X520 Третій відгук про роботу робота пилососа Neatsvor X520 Четвертий відгук про роботу робота пилососа Neatsvor X520 П'ятий відгук про роботу робота пилососа Neatsvor X520

 

Скільки коштує робот-пилосос Neatsvor X520?

На «Аліекспрес» neatsvor x520 можна купити за 190-235 доларів, тоді як колишня ціна була 510 доларів. В Україні ціна такого робота-пилососа стартує від 6000 грн, а вживані моделі на сайтах оголошень можна знайти ще дешевше.

При цьому, подібні за характеристиками пилососи від провідних брендів електроніки коштують у 1,5-2 рази дорожче, наприклад, аналогічні роботи Xiaomi.

Замовити на Aliexpress

Висновки: чи варто купувати робот-пилосос Neatsvor X520?

Підсумовуючи, можна сміливо сказати, що Neatsvor X520 – перспективний робот-пилосос. За доступної ціни деякі його характеристики вражають. Що ще можна сказати про Neatsvor X520:

Чи вигідна вартість? Враховуючи, що минув час з дня випуску моделі, ціна знижена та вигідна.
Що по якості прибирання? Звичайне сухе прибирання, згідно з відгуками та тестуванням, відмінне. Вологе прибирання також на рівні.
Параметри такі ж, як у флагманів? Деякі характеристики навіть перевершують топові моделі, наприклад, об’єм батареї 5200 мА*год і потужність всмоктування 6000 Ра.
Для якої квартири підходить Neatsvor X520? Найкраще робити прибирання робот буде у квартирі, площею 60-80 квадратних метрів.
Чи є гарантія? Виробник надає 3 роки гарантії на прилад.

В цілому, якщо не виставляти особливих вимог до цієї моделі, вона чудово справляється зі своїми завданнями. Звичайно ж, повноцінно вимити підлогу робот не зможе, але полегшити працю по дому точно зуміє. Це не просто сучасний гаджет, а справді розумна техніка зі зручним керуванням.

Новий Дім
Додати коментар