Дверний дотягувач: які бувають та як правильно обрати модель?

Двері, вікна
Россия вторглась на территорию суверенной и независимой страны Украины!

Россию ожидают неизбежные жесткие санкции, которые ударят в первую очередь по простым гражданам!

Поддержите нашу армию:

Доверяйте только проверенным источникам!

Віримо в перемогу України!

Слава Україні!

Дверний дотягувач – це спеціальна недорога фурнітура, механізм, який автоматично і без зайвих зусиль зі сторони людини допомагає зачинити двері. Така конструкція встановлюється в офісах, на складах, а також в приватних будинках. Купити механізм можна в інтернет-магазині «Світ замків» в Україні, перейшовши по посиланню https://svitzamkiv.ua/catalog/dotyaguvachi-dverey/, де представлені кращі вітчизняні та закордонні моделі. Замовити продукцію дешево можна з доставкою.

Доводчик став невід’ємною частиною міжкімнатної або вхідної двері і вважається обов’язковим атрибутом. Головна його перевага перед пружинами, які використовувались раніше – тихе і м’яке закривання. Пристосування не лише запобігає стукоту і різкому закриванню, але і зменшує ймовірність травмування дверним полотном. Це важливо, особливо, якщо в будинку є діти чи домашні тварини. Швидкість та сила відкриття чи закриття дверей регулюється за допомогою гвинтів та клапанів на корпусі дотягувача.

Приклад дверного дотягувача

Які існують типи дотягувачів?

За способом установки усі механізми можна поділити на три основні види:

 • накладні;
 • приховані;
 • підлогові.

Накладні доводчики кріпляться в верхній частині дверного полотна. Вони набули найбільш широкого використання, так як мають досить прийнятну ціну і відрізняються підвищеною надійністю. Представлена модель широко використовується в комерційних цілях.

Приховані дотягувачі мають закритий корпус, вони врізаються в раму та залишаються недоступними для людського ока. Тому вони не псують зовнішній вигляд та дизайн полотна. Одним із підвидів такого механізму можуть вважатись дверні завіси із функцією дотягування. Пристрій має просту схему установки та компактні розміри. Це досить легкі пристосування, які найчастіше використовуються для міжкімнатних дверей.

Підлогові моделі можна встановити на скляні двері, вони кріпляться на підлогу і зовсім непомітні. Дверне полотно монтується безпосередньо на дотягувач. Механізм витримує навантаження масою до трьохсот кілограм.

Як правильно обрати доводчик для дверей?

Роблячи вибір дверного дотягувача, варто звернути увагу на такі параметри:

 • Вага та розміри дверей. Щоб пристрій коректно функціонував, на нього не можна створювати високих навантажень. Від цього страждає довговічність дотягувача, а відкриття дверей стає важким і незручним. Чим більша вага та ширина дверного полотна, тим потужнішу конструкцію доведеться встановити.
 • Також потрібно правильно обрати призначення пристрою. Для вхідних дверей варто купляти моделі, які не бояться намокання та морозів. Це потрібно на той випадок, щоб важіль не заклинило. Якщо потрібно встановити виріб на внутрішні двері, цей параметр можна не враховувати.
 • Важливо врахувати, скільки коштує модель. Від ціни в більшості випадків залежить якість і термін експлуатації товару.

Купити дверний дотягувач

Додаткові можливості дотягувачів

Крім того, що такі механізми дозволяють тихо закривати двері, вони мають і інші функції:

 • Більшість сучасних дотягувачів мають спеціальний клапан на корпусі. Він дозволяє затримати двері у потрібному положенні під час закриття.
 • Щоб не підпирати двері сторонніми предметами під час провітрювання, існують моделі, що фіксують полотно у відкритому вигляді доти, доки ви не потягнете за ручку. Ширину відкриття ви легко зможете регулювати.

Дверний дотягувач з фіксацією доводчика

Особливості експлуатації дотягувачів

Дверний дотягувач – це механізм, при порушеннях правил експлуатації він дуже швидко зламається. Якщо ви хочете, щоб виріб відпрацював весь свій потенціал, варто користуватися ним правильно:

 • Не варто застосовувати силу, щоб пришвидшити чи навпаки сповільнити закривання дверей.
 • Заборонено підпирати двері сторонніми предметами.
 • Монтаж варто доручати майстру, він точно вивчить схему та правильно змонтує пристрій.
 • Обов’язково щороку змащувати усі шарніри та з’єднання мастилом.
 • На вхідних дверях два – три рази на рік варто регулювати режими доводчика.
 • Не можна встановлювати на вуличні двері конструкції, які для цього не призначені. Для таких випадків є морозостійкі моделі.

Найкращий спосіб купити якісний та надійний дотягувач – звернутись до професіоналів. Інтернет-магазин «Svitzamkiv» спеціалізується на дверній фурнітурі та пропонує на вибір продукцію від провідних виробників. Недорого замовити необхідні деталі можна, зателефонувавши +38 (050)-074-13-30 чи +38 (097)-281-11-34. Менеджери магазину «Світ замків» обов’язково допоможуть вам зробити правильний вибір, який обійдеться вам дешево, але прослужить довго. Консультант розкаже, скільки коштує модель та як її замовити. Доставка ваших замовлень можлива по всій території України. Обирайте «Svitzamkiv» і ви не пошкодуєте.

Новий Дім
Додати коментар