Розумний будинок Bron – особливості та можливості системи

Розумний будинок
Россия вторглась на территорию суверенной и независимой страны Украины!

Россию ожидают неизбежные жесткие санкции, которые ударят в первую очередь по простым гражданам!

Поддержите нашу армию:

Доверяйте только проверенным источникам!

Віримо в перемогу України!

Слава Україні!

Розумний будинок Bron – це унікальна система для комфортного і безпечного життя, що не має аналогів на території України. «Брон» – це рішення від вітчизняного виробника у вигляді комплексної смарт-системи, яка одночасно забезпечує охорону приміщення і відкриває широкі можливості для автоматизації різних домашніх приладів.

Головна особливість системи – хаб у вигляді планшету з можливістю бездротового або Ethernet-підключення до мережі і вбудованим 2G/3G модулем. Центральний хаб можна підключати до домофонної системи та інтегрувати у власну систему відеокамери навіть від сторонніх виробників.

На відміну від китайських аналогів, всі подробиці про систему «Розумний будинок» від Bron ви можете дізнатися з інструкцій українською та російською мовами.

Що таке система Bron?

Основна концепція виробника системи розумного будинку «Брон» полягає у наступному:

 • Турбота. Екосистема оперативно реагує на витік природного газу, ознаки диму і протікання води.
 • Економія. Завдяки розумному і ефективному клімат-контролю, можна економити до 60% на опаленні.
 • Безпека. Йдеться про цілодобовий захист і підключення будинку до професійної пультової охорони.
 • Комфорт. Це те, про що мріє кожен домовласник – з «Брон» ви отримаєте теплий будинок взимку і прохолодний у літні місяці.

Сьогодні більшість великих гравців ринку smart-індустрії спеціалізуються на розробці одного продукту – охоронні системи, відеодомофони або камери спостереження. Український бренд Bron випередив конкурентів і об’єднав всі продукти у єдину екосистему. Для її реалізації були залучені провідні фахівці IT-галузі та інженери-конструктори, а усі цикли виробництва реалізовані в Україні з безпосереднім контролем кожного етапу розробки і реалізації продукту.

В цілому, Bron – це «мізки» вашого будинку у вигляді планшету, в якому збирається вся інформація з різних датчиків, камер відеоспостереження, клапанів та інших приєднаних систем. За допомогою лише невеликого пристрою (хабу) користувачі системи можуть легко контролювати всі системи, наприклад, воду чи електрику.

Важливо! Сенсорний екран планшету відмінно реагує на дотики і легко відповідає на команди користувача. Також хаб відрізняється відмінною передачею кольору та насиченою картинкою з чіткими деталями. А це вже вагома претензія на високу якість.

Особливості та переваги системи Bron

Коротко окреслимо головні переваги системи Bron Smart Home:

 • Охорона. Цілодобовий захист з підключенням до охоронного пульту забезпечується ліцензованими датчиками руху і відкриття. В систему входить звукова сирена. А інтегруватися можна в будь-яку охоронну систему. Хаб розпізнає Wi-Fi-камери та встановлює з’єднання з ними. Охоронна система Bron Smart Home
 • Надійність. Йдеться про повну гарантію на усі складові, терміном до 3 років.
 • Комфорт. Завдяки розумним розеткам і реле, здійснюється керівництво будь-якими електроприладами в будинку – від музичного обладнання до кондиціонера.
 • Клімат-контроль. Це привілей не тільки сучасних автомобілів, але і частина «розумної» системи, що дозволяє регулювати температурний режим в приміщеннях, як в ручному режимі, так і за розкладом. Передбачає контроль опалення, управління Wi-Fi-кондиціонерами та налаштування користувальницьких сценаріїв. Клімат контроль Bron Smart Home
 • Зручне та просте монтування. Датчики з бездротовою технологією працюють на одному заряді до 30 місяців.
 • Повна автономність. У разі припинення подачі електроенергії, хаб продовжує працювати до 7 годин і повідомляє про відключення живлення і час роботи.
 • Безпека. Український розумний будинок «Брон» захищає житло від протікання, витоку газу і задимлення. Відключати живлення в мережі, переглядати камери відеоспостереження і встановлювати режим охорони легко – досить пари кліків в смартфоні. Український розумний будинок Брон в справі

Можливості розумного будинку Брон

Якщо ви бажаєте захистити свій будинок лише частково або зробити його Smart-здатним за допомогою Bron, купити можна лише необхідні системи, в залежності від мети, яку ви перед собою ставите. Розглянемо основні захисні та розумні системи BRON.

Життя в стилі SMART: управління приладами

В систему входить:

 • Центр управління BRON TABLET.
 • Розумна розетка S POWER. Надійно захищає електроніку від перегріву.
 • Реле S RELAY з сухим контактом і двома режимами роботи.

Система управління розумною розеткою BRON

Якщо об’єднати ці прилади, можна керувати електроенергією (світлом), побутовими приладами, ролетами або гаражними воротами.

Максимальна безпека

У комплекті:

 • Центр управління Bron tablet.
 • Датчик газу GAS S з автономною роботою до 5 годин.
 • Датчик диму SMOKE S з сиреною і світловою індикацією.
 • Система охорони.
 • Система антизатоплення.

Система максимальної безпеки BRON

Такий комплект швидко визначить задимленість і попередить користувача про витік природного газу.

Надійна smart-охорона

Набір комплектується:

 • Центром управління BRON TABLET.
 • Датчиком руху MOTION S. Датчик з налаштуванням чутливості, визначає рух на відстані до 14 метрів, доповнений індикацією під лінзою.
 • Сенсором відкриття DOOR S. Визначає спробу проникнення до житла через двері або вікно.
 • Інтелектуальною відеокамерою HOMECAM.

Охоронна система BRON

Комплект дозволяє керувати охоронною системою і відчувати себе у цілковитій безпеці.

Завжди гарна погода: управління кліматом

У базову комплектацію входить:

 • Центр управління BRON TABLET.
 • Кліматичний датчик TEMP S з виміром температури та вологості.

Система управління кліматом BRON

Якщо доукомплектувати набір реле S RELAY, користувач отримає можливість управління газовим або електричним опалювальним котлом. Додавання розумної розетки S POWER дозволяє керувати обігрівачем або теплою підлогою. А інтеграція з Wi-Fi-кондиціонерами дозволить регулювати охолодження і обігрів за допомогою цієї техніки.

Ні краплі: система антизатоплення

У наборі:

 • Центр управління BRON TABLET.
 • Датчик протікання LEAK S. Це радіоканальний сенсор з вологостійким захистом і тривалим терміном роботи.
 • Бездротовий комплекс для перекриття подачі води VALVE B. Передбачає надійний механізм перекриття, доповнений зручною сенсорною кнопкою.

Система антизатоплення BRON

Цей набір дозволяє не прокладати кабель живлення уздовж всієї ванної кімнати і надійно захищає житловий будинок від затоплення.

Під наглядом: відеоспостереження

Для відеоспостереження потрібні:

 • Центр управління BRON TABLET.
 • Камера HOMECAM. Ці камери пристосовані як для онлайн-відео, так і для фото відео-фіксації. Також є вбудований детектор руху.

Система відеоспостереження BRON

Можна комплектувати бюджетними камерами від ТМ Onvif.

Хто там? Керування домофоном

Для інтеграції з будь-якою домофонною системою, досить мати лише центр управління BRON TABLET. А також можна укомплектувати цей набір такими пристроями:

 • Багатоквартирною панеллю з заміною переговорного пристрою.
 • Одноквартирною панеллю з заміною відеодомофону.

Система управління домофоном BRON

Скільки коштують комплекти розумний будинок Bron?

Якщо вас зацікавили можливості системи Розумний будинок Bron, виробник пропонує купити один з доступних комплектів з фіксованою вартістю.

Вартість комплектів розумного будинку BRON

EXCLUSIVE – 2049 євро

Комплект підійде для квартир з центральним опаленням і гарячою водою. У цю вартість закладено таке обладнання як датчики руху і відкриття, дві розумних розетки та два датчики протікання, датчик диму і два реле, датчики клімату і газу, інтелектуальна камера.

COMFORT 1500 – євро

Варіант для будинків і квартир, обладнаних газовим котлом опалення. У цей комплект входять всі перераховані вище датчики і прилади в кількості 1 шт. кожен. Якщо в оселі відсутній газ, датчик газу можна замінити на реле або виключити з прайсу.

PREMIUM HOUSE – 2590 євро

Преміум-комплект для створення повністю розумного і безпечного будинку з нуля. На відміну від комплекту EXCLUSIVE, тут 2 датчики руху і цілих 8 датчиків відкриття.

Підіб’ємо підсумки

Якщо ви поставили собі за мету перетворити свій будинок в безпечне і «розумне» місце з максимальною економією ресурсів, надійним захистом і технікою, яка підпорядковується одному кліку, система Розумний Будинок від «Брон» а – те, що вам потрібно. Звичайно, до недоліків можна віднести вартість, але те, що це український бренд з гарантією і підтримкою, повністю виправдовує цей момент.

Головне, що за допомогою Bron ви зможете жити SMART – техніка працює немов єдиний злагоджений механізм, в оселі завжди комфортний температурний режим, ресурси витрачаються раціонально і екологічно, все приміщення захищене від проникнення, а в разі небезпеки, сигнал моментально надходить на охоронний пульт.

Заощадити кілька сотень доларів і купити систему на китайському сайті з незрозумілою інструкцією і сумнівною якістю або довірити своє житло молодому українському бренду – вирішувати виключно вам!

Новий Дім
Додати коментар