Ваша стаття на нашому ресурсі – безкоштовно!

разместить статью бесплатно

Будівельний блог «Новий Дім» надає можливість всім користувачам розмістити статтю на будівельну тематику абсолютно безкоштовно. Все що вам потрібно це дотримуватися мінімальних вимог і рекомендацій.

Вимоги:

  1. Тематичність. Ваша стаття, новина або огляд повинні бути виключно на будівельну тематику.
  2. Унікальність. Один з найважливіших пунктів. Щоб розмістити статтю безкоштовно на сайті noviydom.com.ua, Вам необхідно написати унікальний текст. Перевірити унікальність ви можете на наступних ресурсах: Advego Plagiatus або TEXT.RU. Унікальність повинна бути не менше 90%.
  3. Якість. На нашому порталі публікуються тільки якісні і корисні статті. Статті перевіряються редакцією, яка досить добре розуміється в будівельній тематиці, тому перевіряйте свої статті на актуальність і достовірність. Рекомендується, для зручного читання відвідувачам сайту, тексту статті повинен бути розбитий на підрозділи і підкатегорії.
  4. Заголовок. Назва статті не повинна бути занадто довгою, рекомендується не більше 140 символів. Зміст статті повинен відповідати її назві.
  5. Обсяг. Рекомендований обсяг статті від 4000 до 10000 символів. Мінімум води, максимум корисної інформації.
  6. Зображення. Кількість зображень не обмежена. Рекомендується, від 2 до 5 зображень, розмір: не менше 640х480 пікселів.
  7. Зворотній посилання. В кінці вашої статті, ми можемо розмістити зворотне посилання на ваш сайт, персональний блог або соціальний профіль.

Надсилайте свої готові матеріали з поміткою «Розмістити статтю безкоштовно» на пошту info@noviydom.com.ua.

Редакція сайту залишає за собою право редагувати, змінювати і доповнювати матеріали та зображення.

Також, в розділі «Реклама на сайті» ви можете ознайомитись з платними послугами на нашому ресурсі.